HAYAT 2021 3. Hastalık Yönetiminde Akılcı Tedaviler Ulusal Kongresi
 
  
  ONLINE
  30.NİSAN-2.MAYIS,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   30.NİSAN-2.MAYIS.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hatay Aile Hekimleri Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Megilis Girit Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.hayatkongre.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

SARS-CoV-2 virüsünün neden olduğu COVID-19 pandemisinin küresel etkileri doğrultusunda alınan önlemler kapsamında, siz değerli katılımcılarımızın sağlığını tehlikeye atmamak, eğitim ve bilime ara vermemek adına Hatay Aile Hekimleri Derneği 3.Ulusal HAYAT Kongresini, çevrimiçi uygulamaların tüm avantajlarını kullanarak e-KONGRE olarak gerçekleştirmeyi planladık.

30 Nisan-2 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planladığımız kongremizin bilimsel programında, alanlarında başarılı çalışmalar yapmış çok sayıda kıymetli bilim insanı konuşmalar yapacak, deneyim ve çalışmalarını bizlerle paylaşacaktır.

COVID-19 pandemisinin mesleki pratiğimizdeki yansımalarını da tartışma imkanı bulacağımız bu e-kongremizin bilimsel programını hazırlarken, günlük pratiğimizde yararlanacağımız güncel uygulamalarımızla ilgili konuların yanı sıra, dünyadaki son bilimsel gelişmeleri de sizlere aktarmaya çalıştık. Önceki kongrelerimizde olduğu gibi bu yıl da konferanslara ek olarak ‘uzmanına danışalım’ oturumlarının yanı sıra, sizlerin yaptığı bilimsel çalışmaların sözel ve poster sunumları da yer alacaktır.

Alanlarında uzman kıymetli hocalarımızla güncel bilgileri paylaşma ve tartışma fırsatı bulacağımız, mesleki birlikteliğimize bir kilometre taşı daha ekleyeceğimiz kongremiz sizlerin katılımıyla çok daha başarılı olacaktır.

Her geçen yıl büyümeye ve gelişmeye devam eden kongremize vereceğiniz destekler bizim için çok değerli ve kıymetlidir. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

HAYAT kongre düzenleme kurulu

Dr. Nihat Fahlioğulları
Kongre Başkanı

Dr. Server BOZDOĞAN
Kongre Bilimsel Sekteri

Dr. Aslı Kasapoğlu
Kongre Genel Sekreteri

Dr. Çiğdem EL
Bilimsel Kurul Başkanı
Dr. Metin Akasakal
Online Kongre Proje Sorumlusu
Dr. Abdülhamit Sakuçoğlu Kongre Koordinatörü

Geri