IOCENS'21 Uluslararası Mühendislik ve Doğa Bilimleri Online Konferansı
 
  International Online Conference on Engineering and Natural Sciences
  ONLINE
  5-7.TEMMUZ,2021
     
KATEGORİ  
Mühendislik
YER   ONLINE
TARİH   5-7.TEMMUZ.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Gümüşhane Üniv. Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://iocens21.gumushane.edu.tr/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar

Gümüşhane Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi olarak 05-07 Temmuz 2021 tarihleri arasında tamamı çevrimiçi ve çevrimdışı sunulardan olacak şekilde bir uluslararası konferans gerçekleştiriyoruz. Konferans, hemen hemen tüm mühendislik ve temel bilim alanlarını kapsayacak şekilde planlanmaktadır. Siz değerli araştırmacıların çalışmalarını bu konferansta gerek çevrimiçi, gerekse çevrim dışı sunarak geniş kitlelerle paylaşmanızı diliyoruz. Konferans, akademik teşvik ve doçentlik şartlarında belirtilen koşullarını sağlayacak şekilde planlanmaktadır.

Konferansa poster ve sözlü bildiri ile katılmak mümkün olup, posterler e-poster olarak, sunumlar ise çevrimiçi (canlı sunum) ve çevrimdışı (sunuyu önceden kaydedip sunma) şeklinde, Türkçe ve İngilizce dillerinde gerçekleştirilecektir.

Gümüşhane Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi olarak gerçekleştireceğimiz konferansa sizleri davet etmekten büyük onur duymaktayız. Konferansımız sizlerin değerli katkıları ile anlam kazanacaktır.

Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Salim Serkan NAS

Geri