9. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu
 
  9th International Conference on Social Researches and Behavioral Sciences
  ONLINE
  25-27.HAZİRAN,2021
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   25-27.HAZİRAN.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi
-Antalya AKEV Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   sadabsempozyum.org/sadabantalya/tr/sempozyum-cagrisi/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 25-26-27 Haziran 2021 tarihleri arasında Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi ve Antalya AKEV Universitesi’nin ev sahipliğinde, Calal-Abad Devlet Üniversitesi (Kırgızistan), Saint Andrew the First-Called Georgian Universitesi (Gürcistan), ve Farabi Devlet Üniversitesi (Kazakistan) işbirliği ile online olarak düzenlenecek olan 9. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Online olarak düzenlenecek olan sempozyuma sözlü, video ve poster bildiri ile başvuru kabul edilmektedir. Sempozyuma kabul edilen bildiriler zoom üzerinden online olarak sunulacaktır.

Sempozyumumuza sözlü ve poster bildirinin yanı sıra video bildiri ile başvuru yapabilirsiniz. Sempozyuma kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Sempozyum Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinler ise, yazarların tercihlerine göre ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı’nda veya hakem süreci tamamlandıktan sonra Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisi‘nde tam metin makale olarak ücretsiz yayınlanacaktır.

Sempozyum dili Türkçe, İngilizce, Rusça ve diğer dillerdir.

Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu ve Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi doçentlik başvuruları ve akademik teşvik kriterlerine sahiptir.

Online bildiri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi (SADAB), Uluslararası indekslerden index Copernicus ve EBSCO tarafından taranmaya başlamıştır.

Geri