ULTZK 2021 10. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi
  
  Kahramanmaraş
  24-26.HAZİRAN,2021
     
KATEGORİ  
Ulaştırma
YER   Kahramanmaraş
TARİH   24-26.HAZİRAN.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Türkoğlu MYO
-Lojistik Derneği (LODER)

ETKİNLİK MERKEZİ  
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   ultzk2021.ksu.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli katılımcılar


10. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi (ULTZK 2021) Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Türkoğlu Meslek Yüksekokulu ve Lojistik Derneği (LODER) işbirliği ile 24-26 Haziran 2021 tarihinde Kahramanmaraş’da düzenlenecektir.

Kahramanmaraş şehri Türkiye ekonomisi için önemli bir sanayi ve ihracat potansiyeline sahip üretim merkezlerinden biridir. Bu nedenle şehrin hedef dış pazarlara ekonomik açıdan etkin ve verimli bir şekilde ulaşabileceği lojistik çözümlerin üretilmesi gerekmektedir. Bunula birlikte Türkiye’nin ana ulaşım koridorlarından biri olan demir ipek yolu üzerinde bulunması; hem ülkemiz ekonomisini canlandırması açısından kritik önem taşımakta, hem de özellikle bölgemizdeki ihracatçı firmaların sahip oldukları pazara yakın olma rekabet avantajını çok yakın zamanda kaybetmesine sebebiyet verecek bir tehdit unsuru da olmaktadır.

Bu kapsamda Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Türkoğlu MYO ev sahipliğinde düzenlenecek olan 10. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresinin ana teması da “Lojistik Merkez ve Ana Ulaştırma Koridoru” olarak belirlenmiştir

Kongre kapsamında ülkemizin dört bir yanından katılım sağlayacak olan değerli akademisyenlerin sunumları yanı sıra, sanayi üretimi ve ihracat alanında faaliyet gösteren ve ilgili kamu kurumu ile lojistik hizmet sağlayıcısı sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek özel oturumlar düzenlenecektir. Hem akademik hem de sektörel oturumlar ile uygulamada karşılaşılan sorunlar tartışılarak etkili ve hızlı çözüm önerileri geliştirilmesine odaklanılacaktır.

Kongreye katılımlarınızı bekler, sizleri Haziran ayının sonlarında Kahramanmaraş’ın en güzel günlerinde şehrimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade eder ve saygılarımızı sunarız.


Kongre Başkanları


Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Sarper KARAKADILAR

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
Türkoğlu Meslek Yüksekokulu
Yönetim ve Organizasyon Bölümü


Prof. Dr. Mehmet TANYAŞ

Lojistik Derneği (LODER) Maltepe Üniversitesi
Ulus. Tic. ve Loj. Yön. Bölümü

Geri