17. Anadolu Gastroenteroloji Günleri
  
  Konya / ONLINE
  2-4.EYLÜL,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Konya / ONLINE
TARİH   2-4.EYLÜL.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi
-Anadolu Gastroenterohepotoloji ve İç Hastalıkları Derneği (AGİHDER)

ETKİNLİK MERKEZİ   Hilton Garden Inn Konya Otel / ONLINE

ORGANİZATÖR KURULUŞ   Stoa Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   gastroenterolojikonya2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Kıymetli Meslektaşlarım;

Anadolu’nun değişik şehirlerinde gerçekleştirdiğimiz ve 02 - 04 Eylül 2021 tarihlerinde "ANADOLU GASTROENTEROLOJİ GÜNLERİ" başlıklı toplantımızda sizleri “Sevgi ve Hoşgörü” şehri olan Konya’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Kongremiz özlediğimiz meslektaşlarımızla yüz yüze görüşme ve bilgi paylaşımı sağlamamıza yardımcı olacak hem de Konya’yı tarihi ,kültürü ve gelenekleri ile daha yakından tanımamızı sağlayacaktır.

Gastrointestinal ve hepatobiliyer hastalıklarla ilgili bilgilerimizin hem uluslararası literatür hem de kliniklerimizin kendi tecrübeleri ışığında güncellendiği bu toplantılar, gittikçe artan katılımcıları ile gelenekselleşmiştir. Bu yıl da sizlerle birlikte konuşarak, tartışarak ve interaktif ortamlar yaratarak keyifli bir 3 gün geçireceğiz. Program başta gastroenteroloji olmak üzere iç hastalıkları, genel cerrahi, enfeksiyon hastalıkları ve aile hekimliği uzmanlarının ilgisini çekecek şekilde planlandı.

Yeni bilimsel bilgi ve uygulamaları paylaşmak ve Konya kültürünü tanımak için sizleri; tarihin derinliklerinde birçok medeniyete beşiklik etmiş, geçmişin mirasını ve kültürel birikimini bugünle birleştirmiş, dünyanın “Mevlana” şehri olarak tanıdığı; Konya şehrine davet etmekten onur duyarız.

Doç. Dr. Mehmet ASIL
Necmettin Erbakan Üniversitesi,Meram Tıp Fakültesi
İç Hastalıkları Bilim Dalı

Geri