Ulusal Türk Geriatri 2021 Çevrimiçi Kongresi
  
  ONLINE
  10-12.HAZİRAN,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   10-12.HAZİRAN.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Geriatri Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.turkgeriatri2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,

Sayın Meslektaşlarımız,

Türk Geriatri Derneği tarafından daha önce düzenli olarak gerçekleştirilen; Yaşlı Sağlığı Kongrelerinin bir yenisi halen devam eden COVİD-19 pandemisi nedeni ile, bu yıl çevrimiçi olarak düzenlenecek olup, Ulusal “Türk Geriatri 2021 Yaşlı Sağlığına Multidisipliner Yaklaşım Çevrimiçi Kongresi” 10-12 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Yaşlı sağlığı alanında önde gelen isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı çevrimiçi kongremiz sizlerin de katkıları ve destekleri ile gerçekleştirilecektir.

Katılımcılar, Ulusal Türk Geriatri 2021 Yaşlı Sağlığına Multidisipliner Yaklaşım Kongresine yaşlı sağlığının her alanından sözlü ve poster bildiri sunumu ile katılım sağlayabilirler. Kongrede sunulacak olan konferanslar ve bildiriler videokonferans veya online olarak yapılacaktır.


Kongrede bildiri değerlendirme jürisi denetiminden geçirilerek kabul edilecek sözlü ve poster sunumlar Turkish Journal of Geriatrics (Türk Geriatri Dergisi) “Kongre Özel Sayısı”nda abstract / özet veya tam metin olarak yayınlanacaktır.

Kongre programının siz değerli bilim insanlarının ve meslektaşlarımızın katılım ve katkıları ile zenginleşeceğine inanıyor, verimli bir kongre gerçekleştirebilmek umudu ile, saygılarımızı sunuyoruz.

Düzenleme Kurulu adına


Prof. Dr. Yeşim Gökçe Kutsal
Başkan
www.turkgeriatri.org

Geri