11. Dermatoloji Bahar Sempozyumu
  
  ONLINE
  3-4.NİSAN,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   3-4.NİSAN.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.dermbahar2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği’nin düzenlediği, 11. Bahar Sempozyumu'nun, 3-4 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşeceğini duyurmanın heyecanı içindeyiz.

Uzun yıllardır zengin bilimsel ve sosyal içerikle, güzel anılar biriktirerek, yaptığımız sempozyumumuzu, 2020 yılına damgasını vuran COVID-19 pandemisinin halen devam ediyor olması nedeniyle, çevirimiçi gerçekleştirme kararı aldık. Sempozyumu nasıl en yararlı hale getiririz diye düşünerek, programımızı kurslarla yapmaya karar verip, ihtiyaca yönelik ve kısa süreli ‘’Kurslarla Bahar Sempozyumu’’ projesi ile karşınıza geldik. Sizlerden gelen geri bildirimler sonucu; dermoskopi, fotodermatoloji, botulinum toksin, allerji, cerrahi, saç hastalıkları başlıklı altı kurs oluşturduk. İki günde, iki ayrı salonda yapılacak olan kurslar, sempozyum bitiminden sonra 1 ay boyunca ulaşılabilir olacaktır. Tüm katılımcılarımıza faydalı olmasını gönülden dileriz.

Kursların yanında, sempozyum geleneğimizi bozmadan yer vereceğimiz serbest bildiri ve poster oturumları için bildirilerinizi merak ve heyecanla beklediğimizi belirtmek isterim. Deneyimli hocalarımız eşliğinde yürütülecek bu serbest bildiri ve poster oturumlarında hem bir tartışma ortamı yaratmaya çalışacağız, hem de bu oturumları sembolik küçük ödüllerle renklendireceğiz.

Değerli katılımınız ve katkılarınızla zenginleşecek olan sempozyumumuza tüm meslektaşlarımızı davet eder ve katılımınızdan onur duyarız.

Sağlıklı günlerde görüşebilmek umuduyla, saygı ve sevgilerimle……


Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği adına

Dernek Başkanı
Prof. Dr. Emine Derviş

Geri