Ulusal Ağrı E-Sempozyumu
  
  ONLINE
  9-10.NİSAN,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   9-10.NİSAN.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Algoloji – Ağrı Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Prime Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   agrisempozyumu.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

8-11 Nisan 2021 tarihinde Antalya Kemer’de Mirage Park kongre merkezinde düzenlemeyi planladığımız 16.Ulusal Ağrı kongresini pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldık. Hepinizin bildiği gibi bunu bir süre önce ön görerek web sayfamızda bir anket çalışması yaptık. Bu anketle tespit ettiğimiz sizin görüşleriniz doğrultusunda 9-10 Nisan 2021 tarihinde Ulusal Ağrı E-Sempozyumu yapmaya karar verdik.

Hepimiz yüz yüze yapılan kongrelerimizi çok özlesek de internet ortamında yapılan iyi organize edilmiş toplantıların bilimsel açıdan oldukça nitelikli olabileceğini bu dönemde gözlemleme fırsatı bulduk. Bir buçuk günlük bir toplantı için oldukça kapsamlı ve nitelikli bir program oluşturduk. Sempozyum sonrası sizlerin de bu fikrimize katılacağınızı düşünüyoruz.

Kongre ya da sempozyumların başarılı kabul edilmesinde bilimsel programın doyuruculuğu, konuşmacıların doğru seçilmesi gibi pek çok faktörün içinde belki de en önemlisi katılımcı sayısının çokluğudur. Sempozyumun Algoloji uzman ve asistanları, özellikle Algoloji yan dalı olan üç ana dalın uzman ve asistanları başta olmak üzere tüm hekimlerimizin yoğun katılımı ile çok başarılı olacağına eminiz.

9-10 Nisan 2021 tarihinde Ulusal Ağrı E-Sempozyumunda buluşmak dileğiyle sağlıklı günler dileriz.

Prof. Dr. Mehmet Sacit Güleç
Türk Algoloji – Ağrı Derneği Yönetim Kurulu Adına

Geri