UBAK 2021 10. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi
  
  ONLINE
  11-12.NİSAN,2021
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   11-12.NİSAN.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ubaksymposium.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
-Sosyal ve Eğitim Bilimleri-

Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Kemer, Mardin, Nevşehir, Yalova, Bandırma, Şanlıurfa, Ankara, Hattuşa ve ONLİNE olarak yapılan kongrelerin devamı olan 10. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK), sizlerin destekleriyle şimdi de 11 - 12 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Katılımcılar, 10. UBAK Kongresine, sözlü bildiri, poster sunum ve eser ile de karma sergiye katılım sağlayabilirler. Devam eden COVID-19 salgını sebebiyle tebliğler ONLINE olarak sunulacaktır. Bu sürede yapılan sunumlar tamamen kayıt altına alınarak sizlerle paylaşılacaktır.

Kongrede Eğitim, Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimlerin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunum yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı, ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı ve hakem sürecinden geçirilerek Uluslararası statüye sahip bir yayınevinde Kitap Bölümü yayınlanacaktır. Karma Sergi’ye gönderilen eserler de kongre günlerinde sanal sergi olarak gezilebilecek ve daha sonra ise ISBN numaralı Sergi Katalogu olarak yayınlanacaktır.

10. UBAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 11–12 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 10. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK)’ne davet ediyoruz.

Poster sunum hazırlama kuralları

Sergi hazırlama kuralları

-Fen ve Mühendislik Bilimleri-

Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Kemer, Mardin, Nevşehir, Yalova, Bandırma, Şanlıurfa, Ankara, Hattuşa ve ONLİNE olarak yapılan kongrelerin devamı olan 10. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Fen ve Mühendislik Bilimleri – (UBAK), sizlerin destekleriyle şimdi de 11 - 12 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Katılımcılar 10. UBAK Kongresine, sözlü bildiri ve poster sunum şeklinde katılım sağlayabilirler. Devam eden COVID-19 salgını sebebiyle tebliğler ONLINE olarak sunulacaktır. Sunumlar kayıt altın alınacak ve daha sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Kongrede Fen ve Mühendislik bilimlerinin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunum yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ve ISBN numaralı Kongre Bildiri Tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

10. UBAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 11–12 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 10. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi’ne (UBAK) davet ediyoruz.

Poster sunum hazırlama kuralları


Geri