Kardiyoloji Pratiğinde Olgularla Girişimsel Akademi - Dijital Sempozyum
  
  ONLINE
  27-28.ŞUBAT,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   27-28.ŞUBAT.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Kardiyovasküler Akademi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Medkom Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.girisimselkvakademi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

27-28 Şubat 2021 tarihleri arasında dijital platformda gerçekleştirilecek olan “Kardiyoloji Pratiğinde Olgularla Girişimsel Akademi - Dijital Sempozyum” unda sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

“Geleceğe Dönüş” oturumuyla başlayacak olan toplantımızda önceki yıllarda canlı yayında yer alan olgularımızın 2021’deki son durumları paylaşılacaktır. Ardından İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi’nin kardiyoloji laboratuvarından girişimsel tanı ve tedavi metotlarının yer aldığı toplam 5 canlı yayın olguları ve sizlerin beğenisini kazanan “Kaydedilmiş İlginç ve Eğitici Olgular” başlığı altında kayıtlı video sunumları dönüşümlü olarak yer alacaktır.

İkinci gününde sözlü bildiri sunumları, kendinizi geliştirebileceğiniz interaktif kurslar ve akılcı ilaç kullanımına ilişkin oturum ile toplantımız son bulacaktır.

Tüm bildiri sunumlarının özetleri toplantı kitapçığında yer alacaktır. Toplantımızda sunulan bildiriler “International Journal of Cardiovascular Academy” dergisine iletildiği takdirde öncelikli olarak değerlendirme olanağı bulacaklardır.

Bir kez daha yoğun ilgi odağı olacağını umduğumuz bu organizasyonda girişimsel kardiyoloji alanında çalışan tüm meslektaşlarımızın online katılımlarını bekliyoruz.

Saygılarımızla


Prof. Dr. Oktay Ergene
Dernek Başkanı

Prof. Dr. Mehdi Zoghi
Genel Sekreter

Prof. Dr. İstemihan Tengiz
Toplantı Yöneticisi

Geri