IDO 2021 20 Mart Oral Sağlık Sempozyumu
  
  ONLINE
  19-21.MART,2021
     
KATEGORİ  
Diş Hekimliği
YER   ONLINE
TARİH   19-21.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Dişhekimleri Odası
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.idoonline.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Ağız hastalıkları birçok ülke için önemli bir sağlık sorunudur ve insanları yaşamları boyunca olumsuz etkiler. Ağız hastalıkları ağrıya ve rahatsızlığa, sosyal izolasyona ve özgüven kaybına neden olur ve genellikle diğer ciddi sağlık sorunlarıyla bağlantılıdır. İşte bu nedenle İstanbul Dişhekimleri Odası olarak “Sağlık Ağızda Başlar” dedik ve ağız sağlığının önemine dikkat çekmek istediğimiz 20 Mart Oral Sağlık Sempozyumu’nu 19-21 Mart 2021 tarihleri arasında sanal platformda gerçekleştirmeyi planladık.

FDI – World Dental Federation tarafından organize edilen “Dünya Ağız Sağlığı Günü” her yıl 20 Mart’ta kutlanmakla birlikte ağız sağlığı ve hijyeninin önemi ile ilgili konularda farkındalık yaratmaya adanmış, bir yıl boyunca süren bir kampanya başlatır. Bu kampanya doğrultusunda bilimsel programımızı oluşturmayı ve farkındalık hareketine destek olmayı amaçladık.

Dişhekimliği mesleğini her yönüyle ele aldığımız “Meslek Sorunları Sempozyumu”nu da yine 20 Mart Oral Sağlık Sempozyumu bünyesinde gerçekleştireceğiz.
Dişhekimliği konusundaki en yeni malzeme, teknik ve ipuçları hakkında bilgi edineceğimiz sempozyumuzda sizleri 19-21 Mart 2021 tarihleri arasında aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

A.Tarık İşmen
Sempozyum Başkanı

Geri