ICMUSS 2021 3. Uluslararası Multidisipliner Sosyal Bilimler Kongresi
 
  3th International Congress of Multidisciplinary Social Sciences
  ONLINE
  4-6.MAYIS,2021
     
KATEGORİ  
Sosyal Bilimler
YER   ONLINE
TARİH   4-6.MAYIS.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih–Coğrafya Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://icmuss.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım ve Konuklar;
Sizleri; 04-06 Mayıs 2021, Türkiye, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi’nde SANAL OLARAK düzenlenecek olan 3.Uluslararası Multidisipliner Sosyal Bilimler Kongresi’ne (ICMUSS-2021) davet etmekten mutluluk ve onur duyarız.

ICMUSS-2021 uluslararası akademik bir kongredir ve sosyal bilimlerin alanlarını kapsar. ICMUSS-2021’un misyonu araştırmacıların, akademisyenlerin yanı sıra dünyanın her yerinden diğer profesyonellerin araştırma sonuçlarını Sosyal Bilimler’de sunmaları için bir platform oluşturmaktır. Bu kongre aynı zamanda katılımcıların yeni fikirleri, uzmanlık ve deneyimlerini paylaşma, iş veya araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için ortak bulma konusunda fırsatlar sunmaktadır. Kongremiz aynı zamanda genç araştırmacıların, araştırmalarını sunmalarını, diğer genç araştırmacıların uluslararası topluluklarla iletişim kurmalarını ve konferans sırasında başarılı ve kıdemli araştırmacıların fikirlerini ve tavsiyelerini almalarını sağlamaktır.

ICMUSS-2021’un dilleri İngilizce ve Türkçe’dir .

Kongrede kabul edilen ve sunulan bildirilerin tamamı özet bildiri kitapçığında, hakemlik sürecinden geçtikten sonra tercihe göre ISBN’li tam metinler kitabında yayınlanacaktır.

Ayrıca tam metinler Uluslararası yayınevi (Akademik Teşvik ve Doçentlik Başvurularında Uluslararası Yayınevi olarak kabul edilmektedir) tarafından bir veya birden fazla uluslararası editörlü e-kitapta kitap bölümü olarak, hakemlik sürecinden geçtikten sonra editörün kararına göre, kongreden hemen sonraki 3 hafta içerisinde basılacaktır.

Mayıs ayında Ankara’da buluşmak dileğiyle.

ICMUSS Bilim Kurulu Başkanı

Manas Üniversitesi Rektörü

Prof. Dr. Alpaslan CEYLAN

Geri