USVES 2021 Uluslararası Sosyal Bilimler ve Eğitim Bilimleri Sempozyumu
  International Social and Educational Science Symposium
  ONLINE
  10-11.NİSAN,2021
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   10-11.NİSAN.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Uluslararası Balkan Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.usves.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları,

Uluslararası Balkan Üniversitesi himayesinde 10-11 Nisan 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan USVES’e (Uluslararası Sosyal Bilimler ve Eğitim Bilimleri Sempozyumu) sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

USVES (Uluslararası Sosyal ve Eğitim Bilimleri Sempozyumu), akademik kaygıların ön planda olduğu ve bunlardan taviz verilmeden akademiye ve bilim insanlarının çalışmalarına, sempozyumda oluşacak etkileşimlerle üst düzeyde katkı sağlamayı amaçlayan bir kongredir.

USVES’te bildiriler Türkçe ve İngilizce yazılıp sunulabilecek olup katılımcıların sunumlarını 15 dakikada gerçekleştirmeleri öngörülmektedir. Bununla beraber bildiriler çift kör-hakem süreciyle değerlendirmeye tabi tutulacak ve kabul edilen bildiriler Isbn’li olarak Özet Kitapçığı’nda yayımlanacaktır.

Sempozyum sonrasında, kongrede sunulmuş olan bildirilerin tam metinleri, yazarın istediği doğrultusunda isimleri önceden belirlenmiş olan uluslararası hakemli dergilerde makale olarak ya da Tam Metin Kitabı’nda Isbn’li olarak yayımlanabilecektir.

Sempozyum kapsamında; Sosyal Beşeri ve İdari Bilimler, Eğitim Bilimleri, Filoloji, Güzel Sanatlar, Sağlık ve Spor Bilimleri, Hukuk, İlahiyat ve sosyal bilimlerin diğer alanlarında bildiriler kabul edilecektir.

Sempozyum kapsamında ayrıca poster sunumlara ve karma sergiye de yer verilecektir.

Sempozyuma, ulusal ve uluslararası düzeyde akademisyenler, yöneticiler, bilim uzmanları, öğretmenler, sivil toplum temsilcileri, öğrenciler, davetlidir.

USVES’te görüşmek dileğiyle...

Geri