Ankara Aile Hekimliği Bahar Sempozyumu
  
  ONLINE
  13-14.MART,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   13-14.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ankara Aile Hekimliği Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ankakon.org/bahar-sempozyumu/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,


2010 yılında Ankara’da da başlayan Aile Hekimliği uygulamasında eğitim ihtiyacını karşılamak için ilkini 8 sene önce yaptığımız ANKAKON Ankara Aile Hekimliği Kongrelerine aynı amaç doğrultusunda 2021 yılından başlayarak BAHAR SEMPOZYUMU toplantılarını düzenleme kararını aldığımızı duyurmak isteriz.

2020 yılı ilk aylarında başlayan salgının hayatımızda getirdiği değişiklikler, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen tedbirler, artan vaka sayıları ve belirsiz devam eden süreç sebebi ile bu sempozyumu da 2020 yılı kongremizde olduğu gibi sanal ortamda 13-14 Mart 2021 tarihlerinde düzenlenmesi planlanmıştır.

Aile hekimlerinin günlük pratiklerinde karşılaştıkları sorunlara cevap bulabilmeleri, yaklaşımlardaki yeniliklerin gözden geçirilmesi ve hastalarına daha etkin hizmet sunabilmeleri yanında sanal ortamda da olsa bir araya gelmek, birlikteliğimizi pekiştirmek hedeflenmektedir.

Bu önemli etkinlikte sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Birinci basamak ve aile hekimliğinde çalışan hekimlerimizi, bu alanlarla ilgilenen tüm kurul ve kuruluşların, akademisyenler ile uygulayıcıların katkı ve katılımlarını bekliyoruz.


Cem BİLGİÇ
Sempozyum Başkanı

Geri