HERITAGE ISTANBUL 2021 5. Uluslararası Koruma, Restorasyon, Arkeoloji,
  Müzecilik Teknolojileri Fuarı ve Konferansı
  
  İstanbul
  24-26.MART,2021
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   İstanbul
TARİH   24-26.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   TG Expo Uluslararası Fuarcılık
ETKİNLİK MERKEZİ   Lütfi Kırdar Uluslararası Sergi ve Kongre Sarayı
ORGANİZATÖR KURULUŞ   TG Expo Uluslararası Fuarcılık
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://expoheritage.com/heritageistanbul/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
24-26 Mart 2021 tarihlerinde 5. kez düzenlenecek olan Heritage Istanbul, Türkiye’de kültürel miras bilincinin artması ve korunması gibi konuları kendisine sosyal misyon edinen ve bu misyon doğrultusunda ürün, hizmet ve teknolojilerin geliştirilmesini hedefleyen koruma, restorasyon, arkeoloji, müze, teknoloji fuarı ve konferansıdır.

TC Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve İBB gibi sektörün en önemli kamu paydaşları tarafından desteklenen, Heritage Istanbul, müzecilik, arkeoloji, restorasyon sektörlerinde faaliyet gösteren lider uluslararası firmaların stantlı katılım gösterdiği; konferans, söyleşi ve atölye gibi renkli etkinliklerle konularında uzman birbirinden değerli ismin kültürel miras meraklılarıyla buluştuğu sektörde marka olmayı başarmış bir platformdur.

Siz de Heritage Istanbul markasının etkinlik platformunda sektörle bir araya gelebilir, müzecilik, arkeoloji, restorasyon endüstrilerinde sesinizi duyurabilirsiniz!

Geri