GT'2021 Türkiye Jeotermal Kongresi
  
  Ankara
  24-25.ŞUBAT,2021
     
KATEGORİ  
Enerji
YER   Ankara
TARİH   24-25.ŞUBAT.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   JESDER Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ  
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   geothermalturkey.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği tarafından her yıl Şubat ayında düzenlenen ve Jeotermal Enerji sektöründe haklı bir saygınlık kazanan, dördüncüsünü yoğun bir ilgi ve katılımla gerçekleştirdiğimiz Türkiye Jeotermal Kongresi'nin beşincisi 24-25 Şubat 2021 tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilecektir.

Kongrenin hedefi; ülkemizdeki jeotermal enerji kaynaklarının araştırılması ve geliştirilmesi için uluslararası ilerlemeleri yakından takip eden farklı bilim dallarından mühendis ve bilim insanlarını, yatırımcı, tedarikçi, kamu ve özel sektör çalışanlarını görüşlerini sunarak tartışabilecekleri, tanışabilecekleri, ürün ve hizmetlerini tanıtabilecekleri bilimsel bir ortamda bir araya getirmektir.

Bu kapsamda firmalara ve kurumlara kongreye destek çağrısında bulunuyoruz.

Sponsor olarak iki günlük etkinlik boyunca hizmet ve ürünlerinizi tanıtma, sergileme (stantlı katılım halinde) olanağı sunulmaktadır. Bunların yanında destek veren firmaların logosu kongre program broşüründe, sahnede, afişlerde, kongre web sayfasında duyurulmaktadır.

Sizi ve temsil ettiğiniz kurumu, hedeflediğiniz kitleye ulaştırabilecek öneme sahip bir organizasyon olan Türkiye Jeotermal Kongresi'nde sizleri de sponsorlarımız arasında görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Geri