28. İTÜ EMÖS Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu
  
  ONLINE
  17-19.ŞUBAT,2021
     
KATEGORİ  
Öğrenci Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   17-19.ŞUBAT.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ituemos.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene yirmi sekizincisi düzenlenen İTÜ EMÖS (Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu) her sene iş ve teknoloji trendlerine uygun olarak belirlenen bir ana tema etrafında şekillenen Türkiye’nin en geniş kapsamlı öğrenci etkinliğidir. İTÜ EMÖS; Türkiye’nin dört bir yanından başta endüstri mühendisliği öğrencileri olmak üzere birçok bölümden öğrenciyi bir araya getirir. Geçen senelerde beş gün boyunca öğrencilerin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlayan, gündüzleri ve akşamları ile dolu dolu geçen, 103 üniversite ve 96 bölümden 2600’ü aşkın katılımcının ağırlandığı İTÜ EMÖS, bünyesinde açılış kokteyli, oturumlar, kariyer atölyeleri, akşam eğlenceleri ve kapanış fasılını bulunduruyordu. Bu sene online İTÜ EMÖS’te 3 gün boyunca C Level konuşmacılar ağırlanacak, kariyer atölyeleri gerçekleşecek ve katılımcılarla interaktivitenin en üst seviyede olduğu bir etkinlik gerçekleşecek.
Öğrenciler 3 gün süren etkinlik kapsamında konusunda uzman üst düzey şirket yetkililerinin katılacağı oturumlarda ve beyin fırtınalarının dinmek bilmeyeceği panellerde iş ve teknoloji trendleri hakkında bilgi sahibi olurken diğer katılımcılar ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle iletişim kurma fırsatı yakalıyor.
28. İTÜ EMÖS'te bu yıl "Geleceğin Portresi” ana teması çerçevesinde "Fintech, Augmented Human, Blockchain, Digital Ecosystems, AI and Robotics, Cyber Security" konuları işlenecek. İnsanoğlunun tarihin başlangıcından itibaren olan varlığı gelişimini sürdürmekte, her geçen gün yaşamımıza yenilikler eklenmekte. Teknoloji artık hayatımızın bir parçası olmaktan çıkıp bütünüyle içinde yaşadığımız bir yaşam şekline dönüşürken topluma teknolojiye uyum sağlamaktan başka bir seçenek kalmıyor. Yapay zeka insanlığın diğer tüm üretimlerinin bir parçası mı olacak, yoksa kendi dünyasını mı kuracak? Bu yeni toplumda yeni insan figürü nasıl bir rol oynayacak? Gelişmelerle beraber geçmişten geleceğe bizi ne bekliyor? Yeni İnsanın bu teknoloji dünyasındaki bir portresini hayal etmeye çalıştığımız ana temamız çerçevesinde bu soruların tümüne yanıt bulacağımız ve “Geleceğin Portresi”ni çizeceğimiz 28. İTÜ EMÖS’te sen de yerini al!

Geri