14. Ulusal Endoüroloji Kongresi
  
  ONLINE
  1-4.NİSAN,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   1-4.NİSAN.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Endoüroloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Bros Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://endouroloji2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

İki yılda bir düzenlediğimiz ve Endoüroloji alanında ülkemizdeki en büyük organizasyon olan kongremizi, devam eden pandemi süreci nedeniyle online yapmaya karar verdik. Online kongrenin avantajlarını da kullanarak hazırladığımız ‘’14. Ulusal Endoüroloji Kongresi’’nde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Endoüroloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu olarak önceliğimiz, bilimsel açıdan üst düzeyde ve doyurucu bir ortam yaratmaktır. Ülkemizden ve dünyadan alanında öncü bilim insanlarını canlı olarak izleme ve soru sorma imkânı bulacağınız bir program hazırlamak için uzun süredir çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca, sözlü sunu ve video oturumlarında en güncel bilgileri paylaşacağımız ve daha iyiye ulaşmak için tartışmalar yapabileceğimiz oturumlar planlanmaktadır.

Bunun yanında online kongremizde Endoüroloji konusunda teorik ve pratik eğitim ihtiyacına yönelik olarak kurslar düzenlenecektir. Bu kurslarda, konusunda deneyimli eğitmenlerle bilgilerini güncellemek ya da geliştirmek isteyen meslektaşlarımız bir araya geleceklerdir.

Zengin içerikli programıyla verimli bir kongre olacağına inandığımız ‘’14. Ulusal Endoüroloji Kongresi’’nde sizlerle buluşmak dileğiyle.

Prof. Dr. İlker Seçkiner
Kongre Başkanı

Geri