9. Çocuk Dostları Kongresi
  
  ONLINE
  16-20.MART,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   16-20.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Çocuk Dostları Derneği
-Sağlık Bilimleri Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Figür Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.cocukdostlarikongresi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm Dünya’nın içinde bulunduğu COVID-19 pandemi döneminde, meslektaşlarımızın ve sizlerin sağlığı 9. Çocuk dostları Kongresi düzenleme kurulu için öncelik taşımaktadır. Bu öncelik doğrultusunda, bilim ve eğitim faaliyetlerinin de devamlılığı gerekmektedir.

Eğitim ve bilime ara vermemek adına, 9. Çocuk Dostları Kongresi’ni 16-20 Mart 2021 tarihleri arasında Online olarak gerçekleştirme kararını almış bulunmaktayız.

Derneğimize ve camiamıza olan desteklerinizin, tüm insanlığın zorlu sınavdan geçtiği bu dönemde de artarak devam edeceği düşüncesindeyiz.

Kongremizin sizlerin destekleri ile fiziki kongrenin bilimsel ve sosyal eksikliğini hissettirmeden, aynı heyecan ve doyurucu bilimsel oturumlarla gerçekleştirileceğinden şüphemiz yoktur.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi çatısı altında gelenekselleşen kongremiz İstanbul ilindeki 20 Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kliniklerinin yanı sıra tüm ülkemizdeki çocuk kliniklerinin ortak bilimsel ve sosyal paylaşımın gerçekleştiği bir noktaya ilerlemiştir.

Süregelen bilimselliği arttırma yönündeki destekleriniz için teşekkür eder, sanal da olsa bir araya gelmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu

Geri