UBCAK 2021 5. Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi
 
  5th International Academic Studies Conference
  ONLINE
  15-17.MART,2021
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   15-17.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ubcakcongress.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları;

2018 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışındaki bilim insanlarının destekleri ve farklı üniversitelerin ev sahipliğinde yapılan Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi'nin (UBCAK) beşincisini, ülkemizin de etkilendiği Covid-19 salgını nedeniyle 15-16-17 Mart 2021 tarihleri arasında online (video konferans) olarak siz değerli araştırmacıların katılımlarıyla gerçekleştireceğiz.

Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi’nin (UBCAK) temel amacı; Sosyal Bilimler, Fen ve Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Güzel Sanatlar, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Mimarlık ve Tasarım bilimlerinde çalışmalar yapan Türkiye ve dünyadan bilim insanlarını bir araya getirmek ve özgün nitelikte yeni çalışmalarla bilimin gelişimine katkı sunmaktır.

Ayrıca kongremizde lisans, lisansüstü öğrencilerinin ve bilime katkı sağlayan değerli akademisyenlerin bir araya getirmesi ve yapılan çalışmalara eleştirel gözle bakılmasını sağlayan bir bilimsel ortamda sunumların gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir.

UBCAK Kongresi, Ocak 2020 teşvik kriterleri hariç, diğer akademik yükselmeler ve DOÇENTLİK kriterleri ve tüm prosedürlerini sağlamaktadır. Sempozyum sunum dili Türkçe ve İngilizcedir. Kongrede sunulacak olan tüm özet ve tam metin bildiriler intihal programından taranarak hakem sürecine alınacaktır. Hakem sürecinden geçmek kaydıyla elektronik ortamda ISBN numarasıyla e-kitap olarak yayımlanacaktır.

Çok değerli çalışmalarınızla 5. Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi'ne katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Geri