ICCI-EPOK 2021 8. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi
 
  8th International Congress on Curriculum and Instruction
  ONLINE
  25-27.MART,2021
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   ONLINE
TARİH   25-27.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi
-Eğitim Programları ve Öğretim Derneği (EPÖDER)

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   icci-epok.maku.edu.tr/index.php
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız, VIII. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (ICCI-EPOK 2021), “Hayat boyu öğrenmede program çalışmaları” ana teması ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde, Eğitim Programları ve Öğretim Derneği (EPÖDER) işbirliğiyle 25-27 Mart 2021 tarihlerinde Çevrimiçi (online) olarak düzenlenecektir.

Kongre kapsamında, alanında önemli çalışmaları olan çağrılı konuşmacılar bizimle birlikte olacak, dünyada ve Türkiye’de hayat boyu öğrenmede program çalışmaları konularının tartışılacağı paneller ve sözlü bildiriler yer alacaktır. Kongrenin konuları temanın içerdiği çoğulluk gereği, oldukça geniş bir alanı kapsayacak biçimde belirlenmeye çalışılacaktır. Kongrenin örgün ve yaygın eğitimde yer alan öğretim programlarının çağdaş anlayışla geliştirilmesine katkı getirmesi beklenmektedir.

Kongreye bildiri özeti gönderimi, 1 Aralık 2020 tarihinde başlayıp 31 Ocak 2021 tarihine kadar sürecektir. Kabul edilen bildiri özetleri ve tercih eden katılımcıların bildiri tam metinleri, hakem değerlendirme sürecinden geçtikten sonra 21 Şubat 2021 tarihinde elektronik olarak yayımlanacaktır.

Çevrimiçi düzenlenecek kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Sibel KARAKELLE
Dekan

Prof. Dr. Özcan DEMİREL
Dernek Başkanı

Geri