14th New Trends in Hematology Virtual Congress 2021
  
  ONLINE
  13-13.ŞUBAT,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   13-13.ŞUBAT.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Red&More Events
ETKİNLİK WEB SAYFASI   https://nth2021.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

On dört yıldır ülkemiz Hematolojisıne önemli katkısı olan New Trends in Hematology toplantılarını sürdürmekten büyük mutluluk duyuyorum.

NTH toplantıları her yıl aralık ayında gerçekleştirilen Amerikan Hematoloji Derneği toplantılarındaki en güncel gelişmeleri hemen akabindeki şubat ayında objektif olarak ülkemiz Hematologlarına yansıtan bilimsel standardı yüksek bir toplantı olma özelliğini taşımaktadır.

Bu yıl ilk kez yaşadığımız pandemi nedeniyle toplantımızı çevirim içi gerçekleştirmek zorunda kalacağız. Ancak her zamanki gibi konunun uzmanı uluslararası alanda tanınmış ve bilimsel standardı çok iyi bilinen davetli konuşmacı kadrosundan hiçbir kayıp yaşamadan, yine bilimsel standardı yüksek bir program hazırlama şansına sahip olabildik.

Bu yıl farklı olarak her oturumun sonunda o oturumun kritiğini yapacak bir tartışmacı ekleyerek gelişmelerin o alana nasıl bir katkı sağladığı yorumunu da almayı hedefledik.

Hematolojinin tüm malign ve benign konularını içeren bu toplantıya yıllardır katkı veren Koç Üniversitesi yönetimine ve her zaman katkılarıyla inanılmaz destek veren ilaç sanayisi yetkilerine teşekkürü bir borç biliyorum.

Organizasyonu gerçekleştirmede bize uygun ortamı sağlayacak Red and More Events firmasına ve iş birliği için Deneysel Hematoloji Derneğine ayrıca teşekkür ediyorum.

Katılımları ve katkıları ile toplantımızın standardını arttıracak olan tüm konuşmacı, oturum başkanı, tartışmacı, sektör temsilcisi ve katılımcılara şimdiden teşekkür etmek istiyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Burhan Ferhanoğlu

Geri