İç Hastalıkları Hemşireliği Günleri
  
  ONLINE
  13-13.MART,2021
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   ONLINE
TARİH   13-13.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Başhemşireliği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ichastaliklarigunleri.org/HemsirelikGunleri.aspx
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

Mart ayından bu yana ülkemizi ve dünyayı hızla etkisi altına alan COVID-19 pandemisi ile mücadele etmeye başladık. Tüm sağlık çalışanları olarak canla başla bu salgınla baş etmeye çalışırken İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Başhemşireliği olarak , bu güç şartlar altında sizlerle elektronik ortamda buluşma seçeneğini değerlendirdik. İç Hastalıkları Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri - İnteraktif Güncelleştirme” toplantıları çatısı altında düzenlediğimiz, İç hastalıkları hemşireliği günlerini 2021 yılında 13 Mart tarihinde online olarak yapma kararını aldık.

İç Hastalıkları Hemşireliği Günleri, bilgilerini tazelemek ve en yeni gelişmeleri takip etmek isteyen hemşireler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır.

Toplantılarımızda, konularında uzman, tecrübeli hekim ve hemşirelerimizi sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Başhemşireliğinin amacı bu toplantılarda edinilen bilgilerin hasta bakımına yansıması ve en yeni gelişmelerin ışığında hemşirelik bakımının en üst düzeye taşınmasıdır.

Sizleri, 13 Mart 2021 tarihinde yapılacak “14. İç Hastalıkları Hemşireliği Günleri” toplantısına bir kez daha davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

FATMA BİLGİN


UZM. HEMŞ. NURDANE GÜDER

Geri