1. Uluslararası (Mezuniyet Öncesi) Diş Hekimliği Eğitimi Kongresi
  
  ONLINE
  11-15.OCAK,2021
     
KATEGORİ  
Diş Hekimliği
YER   ONLINE
TARİH   11-15.OCAK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://decon.ankara.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız ve Öğrencilerimiz,

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nin düzenlediği 1. Uluslararası Diş Hekimliği Eğitimi Kongresi 11-15 Ocak 2021 tarihleri arasında, Ankara Üniversitesi Uzaktan Eğitim Fakültesi desteğiyle çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.

Ülkemizde yükseköğretim kalite güvencesi ve değerlendirmeleri, ulusal ve uluslararası akreditasyon süreçleri başlamış olup, eğitim kurumlarımızın idari ve akademik kadrolarının daha iyi bir eğitimi yönetmek ve geliştirmek üzere beyin fırtınası yapmaları için böyle organizasyonların daha da artacağını umut ediyoruz.

Diş hekimliği “mezuniyet öncesi” eğitimi ile ilgili temel konular ve Pandemi sürecine yönelik zengin bilimsel program içeriği, alanında uzman uluslararası ve ulusal bilim insanları; Yükseköğretim Kalite Kurulu, Diş Hekimliği Eğitim Programları Akreditasyon Derneği (DEPAD) ve meslek örgütümüzün değerli üyeleri tarafından sizlerle paylaşılacaktır.

Programda; konferanslar, paneller ve sözlü bildiri sunumları yer alacak, öğrenci ve yeni mezunlarımızın geri bildirimleri de panel oturumlarında tartışılacaktır.

Küçük gruplarla yürütülecek olan çalıştaylar, meslektaşlarımıza diş hekimliği eğitimi alanındaki bilgi ve deneyimlerini artırma fırsatı sunacaktır.

Pandemi sürecinde birçok alanda olduğu gibi diş hekimliği eğitiminde de yaşadığımız sıkıntıları, tecrübeleri ve çözümlerimizi tartışabileceğimiz için kongremiz eğitim kurumlarımızın yüz yüze eğitim planlamalarını geliştirmeleri adına ayrıca önem taşımaktadır.

Diş hekimliği eğitim gönüllüsü tüm değerli meslektaşlarımızı ve diş hekimliği fakültesi öğrencilerimizi kongremizde görmekten mutluluk duyacağımızı bildirir, saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Funda AKALTAN
Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim Koordinatörü
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Kaan ORHAN
Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı
Kongre Eş Başkanı

Geri