Romatoloji 365 E-Sempozyumu
  
  ONLINE
  24-26.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   24-26.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Romatoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   D Event Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   romatoloji365.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli meslektaşlarımız,


Kavradığınız doğrularınızı paydaşlarınıza aktarmadığınızda etkisi sınırlıdır. Bu düsturu kılavuz ederek, 365 gün Romatoloji ilkesi ile hazırladığımız, Romatoloji 365 e-Sempozyumunda olgular üzerinden, karşılıklı fikir alış verişi ile tanılara ulaşılacak ve tedavilerdeki olası farklar ortaya dökülecektir. Bu olgu bazlı tanısal yaklaşım ve tedavi serüvenleri bir kitapta derlenecek ve siz değerli meslektaşlarımızın kullanımına sunulacaktır. İlk sempozyumda zaman kısıtlı olduğu için bu kitaplar hazırlanamadı ancak, katılımcılara ilk yıl, hazırlamakta olduğumuz Klinik Romatoloji kitabı hediye edilecektir.

Sempozyumumuza katılımınız ile olgu bazlı yaklaşımları izleme fırsatı bulmanın yanında, Romatoloji için geniş yazar grubu tarafından hazırlanmış bu kaynak kitaba ilk siz sahip olacaksınız. Ek olarak, katılımcının oturumları dijital ortamda 365 gün izleyebilmesi de mümkün olacaktır.

Romatoloji 365 e-Sempozyumu düzenleme kurulu ve bilimsel kurulu üyeleri olarak siz değerli katılımcılar ile bir araya gelmeyi heyecanla beklediğimizi bilmenizi isteriz. Yaşadığımız bu olağan üstü günler dolayısıyla ilk sempozyumu web tabanlı yapmak zorunda kaldık. Bu zorunluluğa karşın, oldukça doyurucu bir bilimsel şölenin hazırlandığını bildirir, siz değerli meslektaşlarımızı bize katılmaya davet ederiz.

Sağlık dolu, nice günlere…..

Sempozyum Düzenleme Kurulu

Geri