8. Uluslararası Sosyal Beşeri ve Eğitim Bilimleri Kongresi
 
  8th Inyernational Congress on Social Sciences - Humanities and Education
  ONLINE
  23-24.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   23-24.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   ORP Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.sosyalbeseriveegitimbilimlerikonferansi.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilimsanları ve Katılımcılar Kongremizin 8'nci Buluşmasını;

23 ve 24 Aralık 2020 düzenleyeceğiz. Kongremizin bilime ve insanlığa katkı sağlayabilmesi için var gücümüzle çalışıyor, akademi ve bilim dünyasına destek olabilmek için çabalıyoruz.

Kongremizde farklı disiplinlerde çalışan katılımcılar bir araya gelecek, bu bilimsel şölen akademisyenlerin birbirleriyle fikir alışverişinde bulunmaları için mükemmel fırsatlar sağlayacaktır. Bilimsel tartışma ve yapıcı etkileşim için uluslararası bir forum oluşacaktır. Ayrıca, eğitimciler, araştırmacılar, öğrenciler ve uygulayıcılar için çalışmalarını sunacak bir platform meydana gelecek; bilgi, fikir ve deneyim alışverişinde bulunulacaktır.

Sosyal bilimler alanında yer alan problemleri tespit, etmek, bunları dile getirmek, gidermek ve çözüm yollarını oluşturmak, tanışmak, geleceğe yönelik planlama gerçekleştirmek için sizlerle kongremizde bir araya gelmeyi hedefliyoruz.

Kongremize katılımınızdan ötürü şimdiden teşekkür ediyor, sizlerle bir araya gelmeyi diliyoruz. En derin sevgi ve saygılarımızla…


NOT: COVID 19 nedeni ile oluşabilecek fiziki katılımın imkansızlığı nedeni ile katılımcılar uzaktan katılım ONLINE katılım VIDEO KONFERANS yöntemi ile katılım sağlayacaktır. Fiziki katılım olmayacak/yapılmayacaktır.Prof. Dr. Mustafa TALAS

KONGRE BAŞKANI

"Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Fakültesi"


Geri