2. Uluslararası 3. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi
  
  ONLINE
  7-9.OCAK,2021
     
KATEGORİ  
Hemşirelik
YER   ONLINE
TARİH   7-9.OCAK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Halk Sağlığı Hemşireliği Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.halkhemder2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Mart 2020’den beri içerisinde bulunduğumuz korona virüs pandemisi nedeniyle ertelenen “2. Uluslararası 3. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi” 7-9 Ocak 2021 tarihleri arasında online gerçekleştirilecektir.

Düzenleme Kurulu adına sizleri “2. Uluslararası 3. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi’ne davet etmekten onur duymaktayım. Kongre ana teması “Sağlıklı Bir Toplum İçin Bugünden Yarına Güç Birliği” olarak belirlenmiştir. Ana tema doğrultusunda birlikte hareket ederek ve diğer disiplinlerle işbirliği yaparak sağlıklı bir toplum hedefine ulaşılması amaçlanmıştır. Kongrede, koruyucu sağlık hizmetlerinde halk sağlığı hemşiresinin yeri ve geleceği, halk sağlığı hemşireliğinde güncel konular ve sağlıklı toplum hedefine ulaşmada halk sağlığı hemşirelerinin rolleri ele alınacaktır.

Kongrenin bilimsel programında profesyonel katkıların paylaşılmasını ve Halk Sağlığı Hemşireliği Derneği’nin ortak sesinin ilgili tüm kişi ve kuruluşlara ulaşmasını diliyoruz. Kongreye katılımınız ve değerli görüşleriniz ile desteklemeniz Derneğimizi güçlendirecektir.

2. Uluslararası 3. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi’nde görüşmeyi bekliyoruz.
Saygı ve Sevgilerimizle,

Prof. Dr. Ayfer TEZEL
Kongre Başkanı

Geri