Selçuk Hukuk Kongresi 2020
  
  ONLINE
  17-19.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Hukuk
YER   ONLINE
TARİH   17-19.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   selcukhukukkongresi.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi bünyesinde düzenlenen Selçuk Hukuk Kongresi 2020, Özel Hukuk ve Kamu Hukuku alanında karşılaşılan güncel hukukî sorunların, yargı kararlarının ve karşılaştırmalı hukuktaki gelişmelerin, alanında yetkin akademisyen ve araştırmacılar tarafından tartışılmasını ve ilgili paydaşlara aktarılmasını amaçlayan bir hukukî etkinliktir.

Selçuk Hukuk Kongresi 2020, dünyayı etkisi altına alan küresel salgın nedeniyle 17-19 Aralık 2020 tarihleri arasında çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir.

Kongrede bildiri sunmak isteyen akademisyen ve araştırmacıların, hazırladıkları bildiri özetlerini en geç 23 Kasım 2020 tarihine kadar hukukkongre@selcuk.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen bildiri özetlerinin Bilim Kurulu tarafından değerlendirilmesinin akabinde, Kongre programı 30 Kasım 2020 tarihinde ilan edilecek ve katılımcılara bildirilecektir.

Kongrede oturumlar Özel Hukuk ve Kamu Hukuku şeklinde ayrılacaktır. Bildiri tam metinlerinin son gönderim tarihi 21 Aralık 2020’dir. Kongrede sunulan bildiriler, özet ve tam metin şeklinde basılı ve dijital kitap olarak yayınlanacaktır.

Geri