ISSRIS'21 Uluslararası Bilimsel Araştırmalar ve Yenilikçi Çalışmalar
  Sempozyumu
 
 
  International Symposium of Scientific Research and Innovative Studies
  ONLINE
  22-25.ŞUBAT,2021
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   22-25.ŞUBAT.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.issris.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Bilim İnsanları;


22-25 Şubat 2021 tarihleri arasında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi tarafından Uluslararası Bilimsel Araştırmalar ve Yenilikçi Çalışmalar Sempozyumu (ISSRIS'21) online katılımlı olarak düzenlenecektir.

Uluslararası Bilimsel Araştırmalar ve Yenilikçi Çalışmalar Sempozyumu, bilim adamlarını, eğitmenleri, sivil toplum kuruluşlarını ve özel sektör temsilcilerini bir araya getirerek teorik ve pratik bilgileri bilimsel bir çerçevede paylaşmayı ve tartışmayı amaçlamaktadır. ISSRIS'21, katılımcılara Mühendislik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler, Ziraat, Sağlık Bilimleri, Eğitim Bilimleri, Uygulamalı Bilimler, İktisadi ve İdari Bilimleri alanlarında yapılan çalışmaların yenilikçi yönlerini ve güncel konuları tartışmak için multidisipliner bir buluşma imkanı sağlayacaktır.

Sempozyumda Türkçe ve İngilizce dillerinde sunulan bildirilerin özet metinleri veya tam metinleri yazarın isteğine bağlı olarak elektronik ortamda ISBN’li Kongre Bildiri Kitabında, tam ve özet metin olarak yayınlanacaktır. Sunumu yapılan bildiriler arasından bilim kurulu tarafından seçilen bildiriler, doçentlik başvurusunda ve akademik teşvikte de kullanılabilecek anlaşmalı uluslararası dergilerde (dergilerin şartlarını sağlayarak) makale olarak yayınlanabilecektir. Anlaşmalı olduğumuz dergilerin listesi ayrıntılı bir şekilde yayın kılavuzunda verilmektedir.


Saygılarımızla,


ISSRIS'21

Geri