İDÜ-UBBK Uluslararası Beşerî Bilimler Kongresi
 
  International Humanities Congress
  ONLINE
  7-9.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Fen Bilimleri
YER   ONLINE
TARİH   7-9.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İzmir Demokrasi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://ihc.idu.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılar,

İzmir Demokrasi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi tarafından düzenlenen Uluslararası Beşerî Bilimler Kongresi (International Humanities Congress) 7-9 Aralık 2020 tarihleri arasında çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir. Kongre programı süresince, ulusal ve uluslararası davetli konuşmacılar, alanlarındaki güncel bilgileri ve öne çıkan yenilikleri aktaracaklardır.

Beşerî bilimler alanlarının antropoloji, arkeoloji, çeviribilim, coğrafya, dilbilim, edebiyat, felsefe, güzel sanatlar, halk bilimi, psikoloji, sanat tarihi, sosyoloji ve tarih disiplinlerini bir araya getiren içeriğiyle kongre, farklı uzmanlık alanlarında çalışan akademisyenlerin bilgi, görüş ve tespitlerini paylaşmalarına olanak sağlamayı ve disiplinlerarası bir bakış açısıyla değerlendirmeyi amaçlamaktadır.

Bu amaç doğrultusunda; siz değerli bilim insanlarını kongremize davet etmekten memnuniyet duyarız. Kongremizde sunulan sözlü bildiriler, 2020 yılı içinde katılımcıların isteğine bağlı olarak bildiri kitabında veya kitap bölümü olarak yayımlanacaktır.

2020 yılı Aralık ayında Uluslararası Beşeri Bilimler Kongresi’nde buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER

ve

Kongre Düzenleme Kurulu

Geri