TÜBİKON 2020 Yıl Sonu Bilimsel Güncelleme Toplantısı
  
  ONLINE
  2-5.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   2-5.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Solo Event
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tubikon.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

02-05 Aralık 2020 tarihlerinde Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği Tubikon 2020 Yıl Sonu Bilimsel Güncelleme Toplantısı’nı e-toplantı olarak düzenleyeceğiz. Yapacağımız bu e-toplantı katılımcı sayısı açısından çok daha pozitif bir sonuç ortaya çıkaracaktır.

Fiziksel kongrelerimize Acil Servis Hekimleri, Aile Hekimleri, KBB Uzmanları, Pediatristler, Dahiliye, Diyetisyenler olmak üzere 500 kişi katılırken e-toplantımıza 800 kişinin üzerinde kayıtlı katılımcının takip etmesi beklenmektedir.

Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği, tüm imkân ve kazanımlarını, ülkemizdeki Acil Servis Hekimleri, Aile Hekimleri, Dahiliye Hekimleri, Diyetisyenler, İş Yeri Hekimleri, KBB Hekimleri, Pediatristler mesleki gelişimine ve uzmanlık öğrencilerinin eğitimine harcayan, ülkemizde Aile Hekimliği biliminin gelişmesine katkı sağlamak için çalışan bir uzmanlık derneğidir. Bu amaca ulaşabilmek doğrultusunda kongreler en önemli unsurlardır. Kongrelerden elde edilen gelirler sayesinde Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği bahsi geçen tüm bilimsel ve akademik faaliyetlerini yerine getirebilmektedir.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz e-toplantının bilimsel programında da ülkemizden ve dünyadan en kıymetli bilim insanları yer alacak, görüş, deneyim ve çalışmalarını bizlerle paylaşacaktır. Bugüne kadar düzenlediğimiz tüm toplantılardan daha yüksek bir katılım ile gerçekleştirmeyi planladığımız bu toplantıya vereceğiniz destekler bizim için çok kıymetlidir.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Nevrez Koylan
Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği Başkanı


Dr. Mehmet Gökhan Kara
Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi Başkanı
Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

Geri