ERAS (Enhanced Recovery After Surgery) Sempozyumu
  
  ONLINE
  27-27.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   27-27.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   ERAS (Enhanced Recovery After Surgery) Türkiye Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.eras2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Çok Değerli Sağlık Çalışanları,

Bütün Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de çok önemli bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde, sizler mesleğimiz gereği sıradanmış gibi yaptığımız işin, aslında ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunu bir kez daha kanıtladınız. ERAS Derneği Yönetim Kurulu adına herbirinize ayrı ayrı şükranlarımızı sunarım.

11 – 13 Haziran 2020 tarihlerinde Ankara Sheraton Kongre Merkezinde yapılması planlanan uluslararası katılımlı 2. ERAS Kongresini COVID-19 küresel salgını nedeniyle bir yıl öteleyerek Haziran 2021’de gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Bu süreçte yaşananlar ERAS’ın öneminin altını o kadar net çizdi ki bu konuya ilgisi az olan meslektaşlarımız bile bazı komponentlerini uygulamak, hatta bazılarını da önermek durumunda oldular. Elbette ki pek çok yeni yaklaşım ve güncellenen bilgiler de oldu. Bunların paylaşılması amacıyla 27 Aralık 2020 günü bir E-Sempozyum planladık. Katılımın ücretsiz olacağı bu sempozyumda güncel bazı bilgilerin yanısıra, Türkiye’deki deneyimlerin paylaşılacağı oturumlar ve hepinizin yakından tanıdığı Angie Balfour’un (ERAS Society Hemşirelik Chapter Başkanı) konuk olacağı bir söyleşi de (Türkçe’ye eşzamanlı çeviri olacak) yer alacak.

Yılın son günlerinde sağlıkla birlikte olmak ümidiyle ...

Haldun Gündoğdu
ERAS Türkiye Derneği YK Başkanı

Geri