TNRD 2021 30. Yıl Uluslararası Katılımlı Tanısal, Girişimsel Nöroradyoloji ve
  Baş-Boyun Radyolojisi Yıllık Kongresi
  
  ONLINE
  17-21.ŞUBAT,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   17-21.ŞUBAT.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Nöroradyoloji Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Dekon Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.tnrd2021.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Nöroradyoloji Derneği'mizin 30. Yıl Uluslararası Katılımlı Tanısal, Girişimsel Nöroradyoloji ve Baş-Boyun Radyolojisi Yıllık Kongresi, 17-21 Şubat 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. 30. Yıl Yıllık Kongre Başkanlığını Prof. Dr. Özlem Alkan yapacak olup Yıllık Kongre Sekreterliğine Prof. Dr. Nail Bulakbaşı seçilmiştir.

30. Yıl Yıllık Kongremiz gene Uluslararası Katılımlı formatta olacaktır. Bu sayede, yapılan konuşmalar ve sunulan tebliğler uluslararası kongre-yıllık toplantılarda yapılmış olanlar ile aynı kategoride kabul edilecektir.

Sunulan tebliğlerin İngilizce versiyonları, derneğimizin de resmi yayın organı olan ve SCI de indekslenen "Neuroradiology" dergisinde yayınlanacak ve bu sayede yapılmış olan tebliğler, uluslararası ve abstraktı SCI de indekslenen dergilerde basılmış tebliğ kategorisinde olacaktır.

Bu yıl gene komşu ülkelerin nöroradyologlarıyla iş birliğini sürdürme ve yıllık toplantımızın tamamen ulusal ve uluslararası bir nitelik almasını ve saygın uluslararası toplantılar arasına yerleşmesi amacını sürdürüyoruz. Bu yıl, Rusya Nöroradyoloji Derneği ile buluşacağız. Bu arada, tüm komşu ülkelerin ilgili derneklerine de 30. Yıl Yıllık Kongre programını göndererek Yıllık Kongremize uluslararası katılımın olmasına çaba göstereceğiz.

Başarılı bir Yıllık Kongre gerçekleştirebilmemiz için sizlerin değerli katkılarınızı bekler, işlerinizde başarılar diler, saygılar sunarım.

Sağlık ve iyilikle kalın.

Prof. Dr. E. Turgut Tali
TNRD Başkanı


Geri