Hacettepe Üniversitesi Aşı Enstitüsü Uluslararası Katılımlı
  Ortak Aşı Sempozyumu 2020
  
  ONLINE
  11-13.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   11-13.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hacettepe Üniversitesi Aşı Enstitüsü

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://hacettepeasigunleri.org/index.php/davet/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Hacettepe Üniversitesi Aşı Enstitüsü 2018 yılında kurulmuştur. Misyonu; toplumsal, ekonomik ve bilimsel gelişmeye katkıda bulunmak üzere; aşı alanında en üst düzeyde eğitim vermek, nitelikli akademisyenler yetiştirmek, aşı ile ilgili bilgi üretilmesini ve kullanılmasını sağlamak, aşı çalışmalarına ilişkin konularda farkındalık ve duyarlılık yaratmak, paydaşlarla iş birliği kurmak, eğitim verilen öğrencileri alana bilimsel katkı sağlayabilecek çalışmalar yapabilecek şekilde yetiştirmek olarak sıralanmaktadır.

Yeni koronavirüs, SARS-CoV2’nin yol açtığı, tüm Dünyayı etkisi altına almış olan COVID-19 pandemisi küresel bulaşıcı hastalıklarla mücadelede aşı çalışmalarının ne kadar önemli olduğunu ve aşıların infeksiyon hastalıkları ile mücadelede bazen insanlığın en önemli çıkış noktası olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Hacettepe Üniversitesi Aşı Enstitüsü’nün düzenlediği “Hacettepe Üniversitesi Aşı Enstitüsü Uluslararası Katılımlı Ortak Aşı Sempozyumu 2020“, 11 – 13 Aralık 2020 tarihleri arasında dijital bir platform üzerinden web ortamında gerçekleştirilecektir. Düzenleme Kurulu’nca titizlikle hazırlanan toplantının ayrıntılı programı kısa süre içerisinde paylaşılacaktır. Üç güne yayılmış bilimsel programda aşı uygulamaları, aşılama politikaları, yeni aşı geliştirme çalışmaları ve aşı teknolojileri gibi bir çok konu uzmanları tarafından tartışılacak ve ülkemizdeki aşı geliştirme, uygulama ve aşılama politikalarına dair paydaşların bir araya gelmesi sağlanacaktır.

Sizleri Hacettepe Üniversitesi Aşı Enstitüsü Uluslararası Katılımlı Ortak Aşı Sempozyumu 2020’de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Düzenleme Kurulu

Geri