2. Uluslararası İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Kongresi
 
  2nd International Medical Congress of Izmir Democracy University
  ONLINE
  17-19.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   17-19.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İzmir Demokrasi Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://imcidu.idu.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılar,

İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Kongresi (International Medical Congress of Izmir Democracy University – IMCIDU) 17-19 Aralık 2020 tarihleri arasında çevrimiçi (online) gerçekleştirilecektir.

Teması “Sağlıklı Yaşlanma ve Yaşlanma ile İlişkili Hastalıklar” olan kongre programı süresince, seçkin ulusal ve uluslararası konuşmacılar, alanlarındaki güncel bilgi ve öne çıkan yenilikleri paylaşmanın yanı sıra gelecekteki tanı ve tedavi yaklaşımları hakkında bilgilerini aktaracaktır.

Tıbbın farklı disiplinlerini kapsayan içeriğiyle kongre, farklı uzmanlık alanlarında çalışan akademisyen meslektaşlarımızın ana tema çerçevesindeki değerli bilgi ve deneyimlerini diğer meslektaşlarımızla buluşturmayı amaçlamaktadır. Değerli bilim insanlarını, sağlık çalışanlarını ve öğrencileri akademik çalışmalarını sunmak üzere kongreye davet etmekten memnuniyet duymaktayız.

Tıp biliminin farklı disiplinlerinden araştırma ve çalışmalarınızı içeren sözlü veya poster bildirilerinizin özetleri değerlendirilmeye alınacaktır. Tam metinler, katılımcıların isteğine bağlı olarak bildiri kitabında yer alabilecektir.

Uluslararası İzmir Demokrasi Üniversitesi Tıp Kongresi- IMCIDU-2020’de buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER

Geri