UBAK 2020 9. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi
  9th International Scientific Research Congress
  Ankara / ONLINE
  12-13.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   Ankara / ONLINE
TARİH   12-13.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   Ankara / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ubaksymposium.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
-Sosyal ve Eğitim Bilimleri-

Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Kemer, Mardin, Nevşehir, Yalova, Bandırma, Şanlıurfa, Ankara ve Hattuşa’da yaptığımız kongrelerin devamı olan 9. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK), sizlerin destekleriyle 12 - 13 Aralık 2020 tarihleri arasında Ankara'da yapılacaktır.

Kongrede Eğitim, Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimlerin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunum yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı, ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı ve hakem sürecinden geçirilerek Uluslararası statüye sahip bir yayınevinde Kitap Bölümü yayınlanacaktır.

Katılımcılar 9. UBAK Kongresine, sözlü bildiri, poster sunum ve eser ile de karma sergiye katılım sağlayabilirler. Devam eden pandemi sebebiyle kongreye uzaktan katılmak isteyen katılımcılar için ONLİNE sınıflar açılarak sunumlarını yapma imkanı sağlanacaktır. Ayrıca yine bu kapsamda VİDEOKONFERANS ile de sunumlar yapılabilecektir.

9. UBAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 12–13 Aralık 2020 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan 9. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK)’ne davet ediyoruz.
-Fen ve Mühendislik Bilimleri-

Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Kemer, Mardin, Nevşehir, Yalova, Bandırma, Şanlıurfa, Ankara ve Hattuşa’da yaptığımız kongrelerin devamı olan 9. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Fen ve Mühendislik Bilimleri – (UBAK), sizlerin destekleriyle 12 - 13 Aralık 2020 tarihleri arasında Ankara'da yapılacaktır.

Kongrede Fen ve Mühendislik bilimlerinin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunum yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı ve ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

Katılımcılar 9. UBAK Kongresine, sözlü bildiri ve poster sunum katılım sağlayabilirler. Devam eden pandemi sebebiyle kongreye uzakta katılmak isteyen katılımcılar için ONLİNE sınıflar açılarak sunumlarını yapma imkanı sağlanacaktır. Ayrıca yine bu kapsamda VİDEOKONFERANS ile de sunumlar yapılabilecektir.

9. UBAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 12–13 Aralık 2020 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan 9. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi’ne (UBAK) davet ediyoruz.

Geri