UBAK 2020 9. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi
  9th International Scientific Research Congress
  ONLINE
  12-13.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Multidisipliner
YER   ONLINE
TARİH   12-13.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ubaksymposium.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
-Sosyal ve Eğitim Bilimleri-

Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Kemer, Mardin, Nevşehir, Yalova, Bandırma, Şanlıurfa, Ankara ve Hattuşa’da yaptığımız kongrelerin devamı olan 9. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK), sizlerin destekleriyle şimdi de 12 - 13 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacaktır.

Katılımcılar 9. UBAK Kongresine, sözlü bildiri, poster sunum ve eser ile de karma sergiye katılım sağlayabilirler. Devam eden COVİD-19 salgını sebebiyle tebliğler Video ve ONLİNE olarak sunulacaktır. Bu sürede yapılan sunumlar tamamen kayıt altına alınarak sizlerle paylaşılacaktır.

Kongrede Eğitim, Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimlerin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunum yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı Kongre Özet Kitabı, ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı ve hakem sürecinden geçirilerek Uluslararası statüye sahip bir yayınevinde Bölüm olarak Kitap yayınlanacaktır. Karma Sergi’ye gönderilen eserler de kongre günlerinde sanal sergi olarak gezilebilecek ve daha sonra ise ISBN numaralı Sergi Katalogu olarak yyaınlanacaktır.

9. UBAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 12–13 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 9. Uluslararası Bilimsel Araştırmalar Kongresi - Sosyal ve Eğitim Bilimleri – (UBAK)’ne davet ediyoruz..

Geri