UTSAK 2020 5. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi
 
 
  5th International Medicine and Health Sciences Researches Congress
  Ankara / ONLINE
  12-13.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   Ankara / ONLINE
TARİH   12-13.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   Ankara / ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.utsakcongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Yalova, Bandırma, Şanlıurfa, Ankara VE Hattuşa’da yaptımız kongrelerin devamı olan 5. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 12 - 13 Aralık 2020 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır.

Kongrede Tıp ve Sağlık Bilimlerinin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunum yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı olarak Kongre Özet Kitabı ve ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

Katılımcılar, 5. UTSAK Kongresine, sözlü bildiri ve poster sunum ile katılım sağlayabilirler. Devam eden pandemi sebebiyle kongreye uzaktan katılmak isteyen katılımcılar için ONLİNE sınıflar açılarak sunumlarını yapma imkanı sağlanacaktır. Ayrıca yine bu kapsamda VİDEOKONFERANS ile de sunumlar yapılabilecektir.

Covid-19 ve salgın hastalıklar ilgili gelen tebliğlerden, ayrı bir kitap da yayınlanacaktır.

5. UTSAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 12–13 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 5. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne davet ediyoruz.

Geri