UTSAK 2020 5. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi
 
 
  5th International Medicine and Health Sciences Researches Congress
  ONLINE
  12-13.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Sağlık
YER   ONLINE
TARİH   12-13.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Çeşitli Üniversiteler
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.utsakcongress.com/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Araştırmacılar,

Daha önce Yalova, Bandırma, Şanlıurfa, Ankara ve Hattuşa’da yaptımız kongrelerin devamı olan 5. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK), sizlerin destekleriyle 12 - 13 Aralık 2020 tarihleri arasında Online olarak yapılacaktır.

Katılımcılar, 5. UTSAK Kongresine, sözlü bildiri ve poster sunum ile katılım sağlayabilirler. Devam eden COVİD - 19 salgını sebebiyle kongrede sunulacak olan tebliğler, Videokonferans veya ONLİNE olarak yapılacaktır. Sunumların tamamı kayıt altına alınacak ve kongreden sonra katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Kongrede Tıp ve Sağlık Bilimlerinin tüm alt dallarında sözlü sunum ve poster sunumlar yapılabilecektir. Kongre sonunda ISBN numaralı olarak Kongre Özet Kitabı ve ISBN numaralı Kongre Bildiri tam Metin Kitabı yayınlanacaktır.

Covid-19 ve salgın hastalıklar ile ilgili gelen tebliğlerden, ayrı bir kitap da yayınlanacaktır. Kitapta yer alacak olan çalışmalar, hakem sürecinden geçirilerek kısa zamanda siz değerli bilim insanlarının istifadesine sunulacaktır.

5. UTSAK kongresi, Akademik Teşvik hariç, Doçentlik kriterleri ve tüm akademik yükseltmelere uygun olarak yapılmaktadır.

Sizleri, 12–13 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 5. Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri Araştırmaları Kongresi (UTSAK)’ne davet ediyoruz.

Kongrede, “pandemi sürecinde sanat” konulu karma bir sergi de açılacaktır. Pandemi sürecine özgü olan sergi, kongre günlerinde sanal olarak gezilebilecek; kongre sonrasında ise ISBN numaralı Sergi Kataloğu olarak yayınlanacaktır. Kongre katılımcıları, hazırlayacak oldukları eserle bu özel sergiye katılım sağlayabilirler.

Geri