IDU-ICER 2020 2. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi
 
  2nd International Conference on Educational Research
  ONLINE
  4-6.ARALIK,2020
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   ONLINE
TARİH   4-6.ARALIK.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesi

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://icer.idu.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
DEĞERLİ KATILIMCILAR

İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından 2019 yılında İzmir Çeşme’de düzenlenen I. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresinden sonra, şimdi de II. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresini çevrimiçi olarak düzenlemenin ve sizlerle birlikte olmanın heyecanını yaşıyoruz.

Teması “Eğitimde Dönüşüm, Uyum ve Sürdürülebilirlik” olarak belirlenen kongremizde, Pandemi döneminde deneyimlenen toplumsal, sosyal ve kültürel değişim ve dönüşümler ve bunların eğitim ve eğitimsel süreçler üzerindeki yansımaları hakkında farklı disiplin alanlarından gelen dünyadaki bilim insanlarının yaratıcı düşünce ve çözüm önerilerinin fark edilmesi amaçlanmaktadır.

Öğretmen yetiştirmenin, modern öğrenme ortamlarının ve disiplinler arası çalışmaların öneminin daha da yoğun bir şekilde anlaşıldığı ve tüm dünyayı etkileyen Covid 19’un etkisinin yoğun olarak hissedildiği bu günlerde ilgi ve katkılarınızla daha önce gerçekleştirilen kongremizde de olduğu gibi mevcut kongremizde de bilimsel paylaşımları çoğaltmak üzere tüm alanlarındaki tebliğlerin sözel olarak sunularak, teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.

Elde edilen veriler ışığında ulusal ve uluslararası düzeyde bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacağımızı ümit ettiğimiz II. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresinde sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Saygılarımla

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER

Geri