14. Çukurova Hematoloji Günleri
  
  ONLINE
  28-29.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   28-29.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Hematoloji Uzmanlık Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Red&More Events
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.cukurovahematolojigunleri.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl on dördüncüsünü yüz yüze gerçekleştirmeyi arzu ettiğimiz geleneksel toplantımızı pandemi sebebiyle 28-29 Kasım 2020 tarihleri arasında sanal formatta yapabileceğiz.

Toplantı konseptimiz klasik toplantı modellerinden farklı olarak olgu sunumları üzerine oturtulmuş ve sadece gerektiği kadar didaktik konuşmalara yer verilmektedir. En güzel yanı olarak da bu sunumları tamamen genç hekim arkadaşlarımızın yapmış olması olarak görüyoruz. Hem tecrübelerini artırmakta hem de ilk heyecanlarını burada yenme şansını yakalamaktadırlar. Değerli hocalarımız da onlara kendi tecrübeleri ve olgunlukları ile yol göstermektedir. Bu sayede geleceğin konuşmacılarını yetiştirmek gibi bir misyon daha edinmiş durumdayız.

Ülkemizin seçkin hocaları da zamanlarını ve emeklerini ayırarak bölgemizin genç hekimlerine destek vermektedirler. Toplantının bir diğer öne çıkan yönü de, bölge hekimlerinin değişik tedaviler hakkında bilgi alışverişi yaparak tedavilerini karşılaştırma şansına sahip olmalarıdır.

Çukurova Hematoloji Günleri toplantıları ilk başta değerli duayenimiz Prof. Dr. Osman İlhan ile başlamıştır. Bugün ise sahibi genç hekimlerimizdir.

2021 yılında yine bölgemizin en güzel şehirlerinden birinde görüşmek dileğiyle.

Teşekkürler.

Prof. Dr. Birol Güvenç

Geri