ICCDSS 2020 3. Uluslararası Sosyal Bilimlerde Kritik Tartışmalar Kongresi
  
  ONLINE
  21-22.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Sosyal Bilimler
YER   ONLINE
TARİH   21-22.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İzmir Demokrasi Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://iccdss.idu.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılar,

Üniversitemiz tarafından 2018 yılında İzmir Seferihisar’da I.Uluslararası Sosyal Bilimlerde Kritik Tartışmalar Kongresi (The 1st International Congress on Critical Debates in Social Sciences-ICCDSS) ve 2019 yılında İzmir Çeşme’de düzenlenen II.Uluslararası Sosyal Bilimlerde Kritik Tartışmalar Kongresinden (The 2nd International Congress on Critical Debates in Social Sciences-ICCDSS) sonra 2020 yılında III.Uluslararası Sosyal Bilimlerde Kritik Tartışmalar Kongresini (The 3rd International Congress on Critical Debates in Social Sciences-ICCDSS) düzenleyecek olmanın onurunu yaşıyoruz.

Yoğun ilgi ve katkılarınızla daha önce gerçekleştirilen kongrelerde olduğu gibi disiplinlerarası çalışmaları ilerletmek üzere Ekonomi, Hukuk, İşletme, Maliye, İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Yönetim Bilişim Sistemleri, İstatistik, Siyaset Bilimi, Kamu Yönetimi vb de dâhil olmak üzere sosyal bilimlerin tüm alanlarındaki tebliğlerin sunulması teşvik edilmesi amaçlanmaktadır.

III.Uluslararası Sosyal Bilimlerde Kritik Tartışmalar Kongresi Dünyada ve Türkiye’de alınan Covid-19 salgın önlemleri nedeniyle bu yıl Microsoft Teams aracılığıyla telekonferans yöntemi ile gerçekleştirilecektir.

Sizleri, sonuçlarının ülkemize ve bilim dünyasına önemli katkılar sağlayacağını umut ettiğimiz III.Uluslararası Sosyal Bilimlerde Kritik Tartışmalar Kongresi’nde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Saygılarımla,

Kongre Başkanı

Prof.Dr.Bedriye TUNÇSİPER

Rektör

Geri