Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği İlkbahar Sempozyumu
  
  ONLINE
  14-15.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   14-15.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Valör Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.tkrcdilkbahar2020.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

TKRCD'nin iki yılda bir düzenlenen ilkbahar sempozyumu bu yıl 13-15 Mart 2020 tarihleri arasında güneşin bulutsuz bir gökyüzünde denizi peşine takarak mor ışıklar saça saça battığı, mavi beyaz panjurlu evlerin eteklerinden yasemin ve hanımeli kokularının denizin iyoduyla karıştığı büyüleyici şehir İzmir'de planlanmıştı.

Bütün düzenlemeler yapılmış, davetler gönderilmiş, afişlerimiz asılmış ve hatta düzenleme komitesi olarak bizler valizlerimizi toplamış ve ailelerimizle vedalaşmışken, Covid-19 pandemisinin ülkemize sirayet etmesi ile birlikte tüm toplantı ve kongrelere yasak geldi. TKRCD Yönetim Kurulu olarak bizler de üzülerek sempozyumumuzu ertelemek zorunda kaldık.

Covid-19 pandemisinin hız kesmemesi hayatımızın normlarını “yeni normale” göre değiştirmemizi zorunlu kılmıştır. Bu bağlamda, ertelemiş olduğumuz “İlkbahar Sempozyumu”nun özüne dokunmadan daha önce söylediğimiz gibi, kolorektal cerrahlara meydan okuyan “az konuşulan fakat çok zorlanılan” konuları bu sempozyumun “Ana Tema'sı” olacak şekilde 14-15 Kasım 2020'de on-line olarak yapmayı planladık. Ancak eskiden farklı olarak sunumları “on-line” formatına uyarladık ve sizlerin zamanını daha az almak için bilgileri konsantre hale getirdik. Görselleri ve videoları önceleyerek sunmayı planladık.

Sizlerle güzel İzmir kentimizde yüz yüze bir sempozyum yapmayı isterdik ancak bu olağanüstü zamanlarda sizlerin bizi evinizde/işyerinizde ağırlayacağınız için şimdiden minnettarız.

Sizlere doyurucu bir bilimsel program sunmak en temel hedefimizdir.

Saygılarımızla…

Prof. Dr. Tahsin Çolak
Sempozyum Başkanı

Prof. Dr. Selman Sökmen
Sempozyum Başkanı

Geri