10. İstanbul Dahiliye Klinikleri Buluşması
  
  ONLINE
  14-17.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   14-17.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Güncel Tıp Derneği
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Pia Organizasyon
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.idk20.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri “Onuncu İstanbul Dahiliye Klinikleri Buluşması”na davet etmekten mutluluk duymaktayım.

Amacımız çok geniş bir alana hitap eden ve hızla değişen iç hastalıkları konularını her yıl belirli bir sıralama içerisinde toplantı gündemine alarak dahiliyeci arkadaşlarımızın bilgilerini güncellemeyi sağlamaktır. Toplantılarımızda konunun uzmanı hocalarımız kendi deneyimlerini literatür bilgileri ile birlikte aktararak sizlerin pratiğinizde karşılaştığınız sorunlara ve olgulara çözüm önerileri getirecektir.

Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de devam eden COVID-19 pandemi döneminde, meslektaşlarımızın sağlığını düşünerek “İstanbul Dahiliye Klinikleri”ni online olarak gerçekleştirmeye karar verdik.

14 – 17 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz kongremizde, bilimsel kurulumuzdaki değerli arkadaşlarımızın katkıları ve panel koordinatörlerimizin özverili gayretleri ile meslektaşlarımızın memnun kalacağı bir toplantı programı hazırlandığına inanıyorum.

Bu toplantılar Güncel Tıp Derneği şemsiyesi altında yapılmaktadır. Ancak burada gerçek ev sahibi, bilimsel kurulumuzun tümüdür. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

Prof. Dr. Aytekin Oğuz
Güncel Tıp Derneği Başkanı


Geri