24. Uluslararası Estetik Dişhekimliği Kongresi
 
  24th International Congress of Esthetic Dentistry
  ONLINE
  23-25.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Diş Hekimliği
YER   ONLINE
TARİH   23-25.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Estetik Dişhekimliği Akademisi Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   K2 Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.edad2020.org/TR/Default.aspx
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarım,

Derneğimizin 23 yıldır geleneksel olarak düzenlediği, bizleri her yıl bilimsel ve sosyal içeriği ile bir araya getiren Uluslararası Estetik Dişhekimliği Kongremizi bu yıl, güncel şartları değerlendirerek 23-25 Ekim 2020 tarihlerinde dijital platformda yapma kararı aldık.

Her zaman olduğu gibi Estetik Diş hekimliği konusundaki en yeni malzeme, teknik ve ipuçları hakkında bilgi edineceğimiz kongremizde fiziki olarak bir arada olamasak da, size hazırladığımız dijital kongre sayesinde öğrenmenin ve bir arada olmanın yeni bir yolunu EDAD ailesi olarak birlikte deneyimleyeceğiz.

Bu yılki digital kongremizi hepsi birbirinden kıymetli yabancı konuşmacılarımızın sunumlarının yanısıra, uydu sempozyumlar, serbest bildirimler, poster sunumlar, workshoplar, paneller, sergi alanında katılımcılarla firmaların digital platformda yüzyüze görüşme yapacakları geniş bir yelpazede hazırladık.

Digital platformda yarattığımız kongre merkezinden içeri girerek başlayacağınız serüvende bir kongrede aradığınız herşeyi bulacağınız inancındayız.

Türkiye’de diş hekimliği sektöründe ilk kez gerçekleştirlecek olan bu digital kongreyi gelin hep birlikte birlikte deneyimleyelim..

24. Uluslararası Estetik Dişhekimliği Dijital Kongremiz’de birarada olmak dileğiyle…..

Sevgi ve saygılarımızla,

KÜBEL İLTAN ÖZKUT
EDAD BAŞKANI

Geri