IDU-DENT2020 İzmir Demokrasi Üniversitesi Uluslararası Diş Hekimliği ve
  Sağlık Kongresi
 
  International Dentistry & Health Congress of Izmir Democracy University
  ONLINE
  28-29.KASIM,2020
     
KATEGORİ  
Diş Hekimliği
YER   ONLINE
TARİH   28-29.KASIM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   İzmir Demokrasi Üniversitesi
ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://idudent2020.idu.edu.tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Katılımcılar,

İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından düzenlenen Uluslararası Diş Hekimliği ve Sağlık Kongresi (International Dentistry & Health Congress of Izmir Democracy University –
IDU-DENT2020) 28-29 Kasım 2020 tarihleri arasında İzmir, Türkiye’de Online olarak gerçekleştirilecektir.

Kongre programı süresince, ulusal ve uluslararası seçkin konuşmacılar, alanlarındaki güncel bilgileri ve öne çıkan yenilikleri aktaracaklardır.

Diş Hekimliği ve sağlık alanlarının farklı disiplinlerini kapsayan içeriğiyle kongre, farklı uzmanlık alanlarında çalışan meslektaşlarımızın bilgi ve deneyimlerini diğer meslektaşlarımızla buluşturmayı amaçlamaktadır. Değerli bilim insanlarını, diş hekimlerini, sağlık çalışanlarını ve öğrencilerimizi akademik çalışmalarını sunmak üzere kongreye davet etmekten memnuniyet duyarız.

Diş Hekimliği ve sağlık ile ilgili alanların farklı disiplinlerinden araştırma ve çalışmalarınızı içeren poster ve sözlü bildiri özetleriniz değerlendirilmeye alınacaktır. Tam metinler, katılımcıların isteğine bağlı olarak bildiri kitabında yer alabilecektir.

Kasım ayında Uluslararası İzmir Demokrasi Üniversitesi Diş Hekimliği ve Sağlık Kongresi- IDU-DENT 2020’de buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER

ve

Kongre Düzenleme Kurulu

Geri