14. Aile Hekimliği Güz Okulu
  
  ONLINE
  15-17.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   15-17.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Aile Hekimliği Vakfı (TAHEV)

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   DMR Kongre
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.guzokulu.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız;

2005 yılında ülkemizde Düzce’de filizleri atılan ve 2010 yılı sonunda ülkemizin bütününü kapsayan Aile Hekimliği uygulamasında eğitim ihtiyacını karşılamak adına 2007 yılında başlattığımız; her sene artan ilgiyle gelişen, katılımcı sayısı ve özellikle de toplantılara olan yüksek katılım oranından aldığımız motivasyon doğrultusunda 14. Aile Hekimliği Güz Okulu için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürürken, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak tanımlanan covid-19, ülkemizde de Dünya genelinde olduğu gibi önemli bir sağlık sorunu olarak karşımıza çıkmıştır.


Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen tedbirler, artan vaka sayıları ve belirsiz devam eden süreç doğrultusunda, Türkiye Aile Hekimliği Vakfı (TAHEV) tarafından 30 Eylül – 4 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan "14.Aile Hekimliği Güz Okulu” nun 15-16-17 Ekim 2020 tarihlerinde Online olarak yapılmasına karar verilmiştir.


Bu Güz Okulu’nda da geçmiş yıllardaki gibi katılımcıların klinikte karşılaştıkları sorunlara cevap bulabilmeleri, günlük pratik yaklaşımlardaki yeniliklerin gözden geçirilmesi ve hastalarına daha etkin hizmet sunabilmeleri hedeflenmektedir.


Düzenleme Kurulu adına;

Doç. Dr. Zeynep TUZCULAR VURAL
Güz Okulu Kongre Başkanı


Doç. Dr. M. Reşat DABAK
Güz Okulu Kongre Genel Sekreteri
D

Geri