ADVED 2020 6. Uluslararası Eğitimde Gelişmeler Konferansı
 
  6th International Conference on Advances in Education
  ONLINE
  5-6.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   ONLINE
TARİH   5-6.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   International Organization Center of Academic Research

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.ocerints.org/adved20/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
ADVED 2020-6. ULUSLARARASI EĞİTİMDE GELİŞMELER KONFERANSI tamamen sanal formatta gerçekleştirilecek, 5 ve 6 Ekim 2020 tarihlerinde dünyanın dört bir yanından akademisyenleri, bağımsız akademisyenleri ve araştırmacıları en son fikirlerle buluşmaya ve değiş tokuş etmeye davet eden disiplinler arası bir uluslararası konferanstır. Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Eğitim ve öğretiminin tüm alanlarıyla ilgili konuları tartışır.

ADVED 2020 , farklı disiplinlerden profesörleri, araştırmacıları ve yüksek öğretim öğrencilerini bir araya getirmek, yeni konuları tartışmak ve eğitimdeki en son gelişmeleri, araştırmaları ve eğilimleri keşfetmek için ideal bir fırsat sunar.

Alt alanları yüksek öğretim, erken çocukluk eğitimi, yetişkin eğitimi, özel eğitim, e-öğrenme, dil eğitimi vb. Eğitimde çaba gösteren akademisyenler büyük memnuniyetle karşılanmaktadır.

Yenilikçi fikir ve gelişmelere odaklanan konferansın doğası gereği, uluslararası konferansa sosyal bilimler eğitiminin tüm alanlarıyla ilgili bildiriler de davet edilmektedir.

Ayrıca, eğitimle ilgili teorik, deneysel ve uygulamalı araştırma makaleleri alanlarında akademik sunumlar da memnuniyetle karşılanmaktadır.

Geri