Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği 12. Ulusal Kongresi
  
  ONLINE
  29-31.EKİM,2020
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   ONLINE
TARİH   29-31.EKİM.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ   FTS Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.tmftpkongre2020.org/tr/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği, çalışma grubu olarak doğuşundan bu yana 20 yılı aşkın süredir, ülkemizin alanındaki en faal kuruluşudur. Derneğimiz, anneler ve bebeklerinin sağlığının korunması ve geliştirilmesi çerçevesinde, eğitimler düzenlemek, araştırmalara destek vermek, alanında yapılanların daha iyi ve daha doğru gerçekleşmesi için yol haritaları sunmak, çalışanların ve hizmet alanların medikolegal haklarını korumak için vardır.

Sizi davet etmekten onur duyduğum 29-31 Ekim 2020 tarihlerinde ONLINE KONGRE olarak düzenlenecek olan XII. Ulusal Kongre’miz bu etkinliklerin en önde gelenidir. Yalnız üyelerine ve perinatoloji gönül verenlerine değil, tüm doğum hekimlerine ve anne-yenidoğan sağlığına yönelik bu çalışmalar sosyal ve ekonomik kaynak gereksinimindedir.

XII. Ulusal Kongre’mizin bilimsel düzeyinin ve katılımının çok yüksek olacağını düşünüyoruz. Kurumsal yapısı ve geçtiğimiz yıllardaki organizasyon başarıları ve ilişkileri ile derneğimiz üretken özelliğini ortaya koymuştur.

Sizleri aramızda görmekten derneğimizin yönetim kurulu olarak mutluluk duyacağımızı bildirir, 29-31 Ekim 2020 tarihlerinde Online Kongremizde buluşmak ümidi ile sevgi ve saygılar sunarız.


Prof. Dr. Namık DEMİR Doç. Dr. Ahmet GÜL

Dernek ve Kongre Başkanı Dernek ve Kongre Sekreteri

Geri