4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi &
  2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu
 
  4th Veterinary Medicine Emergency and Intensive Care Congress
  Antalya / Belek
  16-19.ARALIK,2021
     
KATEGORİ  
Veteriner ve Hayvancılık
YER   Antalya / Belek
TARİH   16-19.ARALIK.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Acil Veteriner Hekimleri Derneği (TuVECCA)

ETKİNLİK MERKEZİ   Titanic Deluxe Belek Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Opteamist Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://www.tuvecca2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Hoşgeldiniz,

Bu yıl Acil Veteriner Hekimleri Derneğimizin (TuVECCA) düzenleyeceği “4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi ve 2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu”na sizleri davet etmekten gurur ve onur duyuyoruz.

Hepinizin bildiği üzere ülkemizde ve tüm dünyada yaşan COVID-19 Pandemisi sebebi ile zengin içeriklerle hazırlanmış bilimsel programız ve sosyal programız ile sizlerle kucaklaşamadık. Sağlıklı günlerde daha da iyisi ile buluşma temennisi ile kongremizi 16-19 Aralık 2021 tarihleri arasında dünyanın en güzel turizm başkenti sayılan Antalya’nın Belek beldesinde Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de gerçekleştirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız hep Daha İyisi…

Yüzyüze eğitimlere ara verdiğimiz bu dönemde, önemle üzerinde durduğumuz TuVECCA Genç projemizi aynı hassasiyet ile bu yıl da geliştirerek devam etmek arzusundayız.

2019 yılında gerçekleşen kongremizde ana temamızı “Travma” olarak belirlemiştik ve sloganımız “Daha Çok Hayat Kurtarmak için Travma Konuşalım” idi. Amacına da ulaştığına eminiz.

Bu yılki konumuz “Gastrointestinal Aciller”, sloganımız ise “Pandora’nın Kutusu Gastrointestinal Sistemin Gizemleri” olarak belirledik.

Araştırmacılar son 10 yılda yaptıkları çalışmalarda gastrointestinal sistemin çok önemli olduğunu ortaya koydular ve bu önemi ikinci beyin olarak vurguladılar. Bu konudaki çalışmalar başdöndürücü şekilde devam etmektedir ve sistemin gizemi sürmektedir.

Kongremizin amacı gastrointestinal hastalıklar, teşhisi, dahiliye ve cerrahisi ve çok önemli bir konu olan yoğun bakım hastalıklarında beslenmeye ait güncel ve pratik bilgileri veteriner hekimlere aktarmaktır.

Kongremizde yoğun bakım, acil durumlar, cerrahi, gastroenteroloji, iç hastalıkları ve klinik beslenme ile ilgili son bilimsel gelişmelerin multidisipliner bir yaklaşımla, konusunda uzman konuşmacılarımızla ayrıntılı ele alınacaktır. Kongremizde ayrıca poster ve sözlü oturumlarla en güncel araştırmalar aktarılacaktır.

2019 yılında gerçekleşen 3.TuVECCA kongresinde 500 Veteriner hekim, 80 öğrenci meslektaşımız ve konuklarımızla beraber 650 misafirimizle beraber dolu dolu 4 gün geçirdik. Bu yılda bu başarımızı arttırarak devam ettirmek istiyoruz.

Kongremizin en iyi şekilde gerçekleşmesi için sizleri “4. Veteriner Tıp Acil ve Yoğun Bakım TuVECCA Kongresi ve 2. Acil ve Yoğun Bakım Kurslar Sempozyumu”’ne davet ediyoruz.

TuVECCA Yönetim Kurulu Adına
Dernek Başkanı
Cenk SÜER DVM, MSc

Geri