EJERCongress 2020 7. Uluslararası Avrasya Eğitim Araştırmaları Kongresi
 
  7th International Eurasian Educational Research Congress
  ONLINE
  10-13.EYLÜL,2020
     
KATEGORİ  
Eğitim
YER   ONLINE
TARİH   10-13.EYLÜL.2020
DÜZENLEYEN KURULUŞ   -Anadolu Üniversitesi
-EJER

ETKİNLİK MERKEZİ   ONLINE
ORGANİZATÖR KURULUŞ  
ETKİNLİK WEB SAYFASI   www.ejercongress.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Değerli EJERCongress 2020 Katılımcıları,

EJERCongress 2020 olarak önceliğimiz, sizlerin sağlığı ve güvenliğidir. Pandemi ile ilgili mevcut durumu dikkatli bir şekilde inceledikten sonra, başlangıçta Anadolu Üniversitesi’nde yüz yüze olarak planlanan EJERCongress 2020 deneyimini tamamen sanal ortama taşımaya karar verdik. Kongreyi 10-12 Eylül 2020 tarihlerinde yine Anadolu Üniversitesi-EJER işbirliğiyle gerçekleştireceğiz…

Sizi şahsen göremeyeceğimiz için üzgünüz.

EJERCongress yeni bağlantılar kurmak ve eski dostlarla görüşmek için harika bir ortam. Ancak salgın nedeniyle yüz yüze toplantıları bu kadar özel kılan anları kaçıracağız. Üstelik birlikte olduğumuzu hissetmek şu an en çok ihtiyacımız olan şeylerden biriyken. Bu nedenle etkili, verimli ve unutulmaz enerji dolu bir kongre deneyimi kazandırmak için tüm yaratıcılığımızı kullanmaya çalışacağız.

"Eğitimin Geleceği ve 21. Yüzyıl Becerileri" temalı Kongremizde yurtdışından keynote konuşmacılarımız olacak. Özellikle metodolojideki farklı alanlarla ilgili çalıştaylara yoğunlaşacağız. Keyifli bir kongre ortamı yaratmak için değişik olanakları araştırıyoruz.

EJERCongress 2020 Düzenleme Kurulu olarak, kongre içeriğini en iyi şekilde sanal bir ortama taşıma konusunda teknik araştırma ve planlamalarımızı sürdürüyoruz.

Bildiri özet gönderimini yine web sayfamızdaki “özet gönder” bölümünden yapabilirsiniz. Kongre kayıt ücretinde olabildiğince indirim sağladık, ücret ve diğer ayrıntılara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bu süreçte lütfen güvende kalın. EJERCongress olarak sizler için buradayız.

Görüşmek üzere.

EJERCongress 2020 | Düzenleme Kurulu

Geri