KEPAN 2021 12. Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Kongresi
  
  Antalya / Belek
  11-14.MART,2021
     
KATEGORİ  
Tıp Kongreleri
YER   Antalya / Belek
TARİH   11-14.MART.2021
DÜZENLEYEN KURULUŞ   Klinik Enteral Parenteral Nütrisyon Derneği

ETKİNLİK MERKEZİ   Kaya Palazzo Otel
ORGANİZATÖR KURULUŞ   Serenas Turizm
ETKİNLİK WEB SAYFASI   http://kepan2021.org/
DAVET KONAKLAMA LİNKLER İLETİŞİM
Nütrisyon Camiasının Değerli Üyeleri,

Sizleri 11-14 Mart 2021 tarihlerinde Antalya’da yapılacak olan 12. KEPAN Kongresi’ne davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. KEPAN Yönetim Kurulu olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi 2021’de de bilimsel ve sosyal açıdan başarılı ve doyurucu bir kongre düzenleme heyecanındayız.

İçinde bulunduğumuz yıl hepimiz için çok farklı oldu. COVID pandemisi tüm yaşamımızı derinden etkiledi. Daha az evden çıktık, hastanelerde farklı koşullarda çalıştık, sosyal hayatımızı kısıtladık. Bu zor dönem hâlâ sürüyor, yeni döneme uyum sağlama uğraşısındayız. COVID’li günler bize bir şeyler de öğretti. Sevdiklerimizle, dostlarımızla bir araya gelebilmenin değerini hatırlattı. Sağlık koşullarının düzelme yoluna girmesi ile 2021 Kongremizi canlı yapma kararı aldık.

Yönetim Kurulu olarak göreve geldiğimizde geniş uluslararası katılımlı bir kongre hayal etmiştik. Yıllardır içinde olduğumuz ESPEN yanında, PENSA üyesi olmamız sonrası Asya ve komşu ülkelere açılım planlamıştık. Uluslararası hareketliliğin kısıtlanması sonrası 2021 Kongremizi daha ulusal bir yapıda gerçekleştirmek durumunda kalıyoruz.

COVID sürecinin bize öğrettiği başka bir değer de sanal ortamda yapılan toplantılar oldu. Kongremizde yabancı konuşmacı katılımını, sanal ortamda yapmayı planlıyoruz. Koşullar daha da iyileşirse yine canlı uluslararası bir yapıya yöneleceğiz.

Kongremizde bazı yeniliklerimiz de olacak. Kongre süresini bir gün kısaltarak 3 güne indirdik. Oturumların bir kısmını 2 salonda yapacağız. İkinci salon “Eğitim” temelli konuları içerecek. Olabildiğince fazla sözel sunuma yer vereceğiz. Bildirisi olan 200 katılımcıya kayıt ve konaklama desteği sağlayacağız.

Kongre sürecinde sizlerden gelecek her türlü öneriyi bekliyoruz. Değerli katkılarınızla bu zor süreçte başarılı bir kongre hedefliyoruz.

Bu duygularla tüm camiamıza KEAPN yönetim kurulu olarak sevgi ve saygılarımızı sunuyor sağlıklı günler diliyoruz.

Dr. Osman Abbasoğlu
KEPAN Başkanı

Geri